Producenci
OKI MC853dn kolor A3 - 3 lata bezpłatnej gwarancji
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Liczba użytkowników: | 1-25 |
|---|---|
| Funkcje: | Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i wysyłanie faksów |
| Szybkość druku A4: | 23 str./min w kolorze / czerni i bieli |
| Szybkość druku A3: | 13 str./min w kolorze / czerni i bieli |
| Szybkość kopiowania A4: | 23 str./min w kolorze / czerni i bieli |
| Pojemność podajników: | 400 arkuszy 80 g/m2 |
| Miesięczna liczba drukowanych stron: | 8 000 str. |
| Wykończenie: | Wygodny zszywacz |
| Zabezpieczenia: | Bezpieczne drukowanie |
Wysokiej jakości wydruki – wspaniałe kolory i imponujące szybkości druku
Wysoce wydajna drukarka MC853 zapewnia wyjątkową jakość druku i kolorowy druk w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu jest ono idealne przy różnych zadaniach w biurze.
- Wysokiej rozdzielczości druk kolorowy i czarno-biały, szybkość druku w formacie A4 do 23 str./min w kolorze / czerni i bieli i do 13 str./min w formacie A3 w kolorze / czerni i bieli
- Druk dwustronny w standardzie
- Pojemność papieru do 2 005 arkuszy
- Duża szybkość skanowania do 50 str./min i 100 arkuszy RADF w przypadku wielostronnych, pojedynczych i dwustronnych dokumentów
- Wygodny, wbudowanych zszywacz w standardzie ułatwia wykańczanie zadań po ich wydrukowaniu
Zaawansowane funkcje – łatwe i wydajne drukowanie, kopiowanie i skanowanie, elastyczność obsługi nośników
Dzięki połączeniu funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania oraz łatwemu interfejsowi na wyświetlaczu LCD, elastyczności obsługi nośników i funkcjom bezpieczeństwa, MC853 zapewnia wysokiej jakości funkcjonalność typową dla droższych urządzeń.
- Funkcja szyfrowanego drukowania bezpiecznego zabezpiecza wydruki
- Automatycznie wykrywający podajnik wielofunkcyjny służy do drukowania na nośnikach o wielu rozmiarach oraz gramaturach, od formatu A6 do banerów o długości 1,3 m o gramaturze do 256 g/m2
- Konfigurowalny kolorowy, dotykowy ekran LCD z intuicyjnym menu, rozbudowaną pomocą oraz funkcjami makro dla często powtarzanych czynności
- Zestaw oprogramowania, w tym SENDYS Explorer, ABBYY FineReader, smartPrintSuperVision, oraz rozwiązania z zakresu druku mobilnego zwiększające funkcjonalność i kontrolę
Super-szybki faks – usprawnione faksowanie dzięki szybkości Super G3
Poza możliwością zaawansowanego zarządzania dokumentami, MC853 obejmuje usprawnioną funkcję faksowania, pozwalając na zarządzanie, wysyłanie i otrzymywanie faksów z super-szybkością.
- Super G3 wysyła i odbiera faksy z dużą szybkością oraz rozdzielczością do 392 dpi
- Faksowanie dokumentów bezpośrednio z lub do komputera bądź przekierowywanie faksów do innego faksu lub na adres e-mail
- Blokowanie śmieciowych faksów, zapisywanie i przeglądanie przychodzących faksów na ekranie dotykowym
- Oszczędność czasu dzięki 40 przyciskom szybkiego wybierania oraz 1000 numerom szybkiego wybierania
Zintegrowany obieg zadań – bezproblemowe i proste zarządzanie dokumentami, inteligentne oprogramowanie
Inteligentna platforma OKI sXP (Smart Extendable Platform) w połączeniu z innymi zintegrowanymi funkcjami sprawiają, że MC853 jest sercem obiegu dokumentów. Bezproblemowa integracja z zewnętrznymi rozwiązaniami pomaga spełniać obecne i przyszłe wymagania w zakresie zarządzania dokumentami.
- Platforma sXP (Smart Extendable Platform) umożliwia bezproblemową integrację z obiegiem dokumentów i rozwiązaniami zewnętrznymi
- Skanowanie za pośrednictwem USB i protokołu TWAIN, a także ustawienia oszczędności powtarzanych zadań
- LDAP zapewnia bezpośredni dostęp do danych kontaktowych oraz danych e-mail z istniejącego serwera
- Bezpośrednie skanowanie do pamięci USB, folderu sieciowego, poczty e-mail, serwera FTP, lokalnego komputera PC oraz skanowanie zdalne.
| Funkcje i specyfikacje | |
| Kopiowanie | |
| Typ | Podłogowa / biurkowa |
| Metoda skanowania | Kolor CIS |
| Technologia drukowania | Technologia elektrofotograficzna kolorowego cyfrowego wydruku LED |
| Regulacja gęstości kopii | 7 poziomów (manualnych) |
| Pojemność wejściowa | Podajnik 1: 300 arkuszy |
| (opcjonalnie) Podajnik o wysokiej pojemności: 535 arkuszy | |
| Podajnik uniwersalny: 100 arkuszy | |
| Rozdzielczość skanowania | do 600 x 600 dpi |
| Rozdzielczość kopiowania | do 600 x 1200 dpi |
| Format oryginalny | Płaskie łoże: A3, A4, A5, A6, B4, B5, Letter, Legal 13, Legal 13.5, Legal 14, Executive, Tabloid (11" x 17"), Statement, Folio, rozmiar niestandardowy: Szerokość 0-297 mm x długość 0-431 mm, ADF: A3, A4, A5, A6, B4, B5, Letter, Legal 13, Legal 1 |
| Format papieru do kopiowania | A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, Letter, Legal 13, Legal 13.5, Legal 14, Executive, Tabloid (11" x 17"), Statement, Folio, 8K, 16K, koperty, pocztówka, pocztówka zwrotna, rozmiar niestandardowy: szerokość 64-297 mm × długość 90-1321 mm |
| Skalowanie kopiowania | 25-400% |
| Maksymalna liczba kopii | 999 arkuszy |
| Szybkość kopiowania | 23 kopii na minutę w formacie A4 w kolorze, 23 kopii na minutę w formacie A4 w czerni |
| Czas uzyskania pierwszej kopii | W kolorze: około 14,5 sekundy; w czerni: około 14,5 sekundy |
| Czas nagrzewania | Około 32,0 s od momentu włączenia |
| Zasilanie | Jednofazowe 220-240 V AC ±0% przy 50/60 Hz ±2% |
| Pobór mocy | Podczas pracy: Maks. 1 400W / Śr. 850W |
| Tryb gotowości: 120W | |
| Tryb oszczędzania energii: <30,0W | |
| Tryb głębokiego uśpienia: <3,0W | |
| Automatyczne wyłączanie: 0,1W | |
| Pamięć (Std./Maks.) | 1,2GB/1,2GB |
| Bezpieczeństwo i przepisy dotyczące środowiska | Blue Angel, Energy Star, Dyrektywa dotycząca kompatybilności elektromagnetycznej, Oznaczenie GS, Oznaczenie CE |
| Poziom hałasu | Podczas pracy: OK. 54 dBA |
| Tryb gotowości: < 37 dBA | |
| Tryb oszczędzania energii: prawie bezgłośnie | |
| Środowisko pracy | Podczas pracy: 10-32°C, 20-80% wilgotność względna |
| Przechowywanie: 0-43°C, 10-90% wilgotności względnej | |
| Bez kondensacji | |
| Wymiary (wys. x szer. x głęb.) | 563 x 600 x 700 mm |
| Waga (wraz z materiałami eksploatacyjnymi) | Ok. 64,0 kg |
| Obciążalność | Zalecana: 8 000 stron/miesiąc |
| Maksymalna: 60 000 stron miesięcznie | |
| W opakowaniu | Inne, startowy pojemnik na toner x 4, bęben światłoczuły x 4, przewód zasilania, DVD-ROM, przewód telefoniczny, rdzeń ferrytowy |
| Drukowanie | |
| Szybkość drukowania | A4 (poziomo) 23 str./min w kolorze, 23 str./min monochromatyczne |
| A3 13 str./min w kolorze, 13 str./min monochromatyczne | |
| Czas uzyskania pierwszej kopii | W kolorze: około 14 sekund |
| w czerni: około 14 sekund | |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| 600 x 1200 dpi (4 poziomy) | |
| 600 x 600 dpi | |
| Fizyczna wielkość plamki: 600 dpi | |
| Interfejs | 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T, USB 2.0 (High Speed), Host USB 2.0 (High Speed), (opcjonalnie) bezprzewodowa sieć LAN (IEEE802.11a/b/g/n) |
| Protokół | TCP/IP |
| Język drukarki | Emulacja PostScript 3, emulacja PDF v1.7, emulacja PCL 5c, emulacja PCL 6 (XL), emulacja XPS, emulacja IBM ProPrinter, emulacja Epson FX |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 7, Windows 7 x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2003, Win |
| Pamięć (Std./Maks.) | 1,2GB/1,2GB |
| Dysk twardy | 250 GB |
| Czcionka | Czcionki Adobe PostScript 80, 87 skalowalnych czcionek emulacji PCL, 4 czcionki bitmapowe |
| Format papieru | A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6, Letter, Legal 13, Legal 13.5, Legal 14, Executive, Tabloid (11" x 17"), Statement, Folio, 8K, 16K, koperty, pocztówka, pocztówka zwrotna, rozmiar niestandardowy: szerokość 64-297 mm × długość 90-1321 mm |
| Gramatura papieru | Podajnik 1: 64-220 g/m2 |
| (opcjonalnie) Dodatkowy podajnik: 64-176 g/m2 | |
| Dodatkowy podajnik: 64-256 g/m2 | |
| Pojemność wejściowa | Podajnik 1: 300 arkuszy |
| (Opcjonalnie) Dodatkowy podajnik: 535 arkuszy | |
| Podajnik uniwersalny: 100 arkuszy | |
| Pojemność wyjściowa | Zadrukiem do dołu – pierwszy kosz: Maks. 100 arkuszy |
| Zadrukiem do dołu – drugi kosz: maks. 250 arkuszy | |
| Zadrukiem do góry: maks. 100 arkuszy | |
| Skanowanie | |
| Rozdzielczość skanowania | Maks. 600 × 600 dpi |
| Szybkość skanowania | Maks. 50 obrazy/min. w kolorze, 50 obrazy/min. monochromatyczne |
| Interfejsy | 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T, USB 2.0 (High Speed), Host USB 2.0 (High Speed), (opcjonalnie) bezprzewodowa sieć LAN (IEEE802.11a/b/g/n) |
| Obsługiwany protokół | SMB, FTP(S), TWAIN, WIA2.0 |
| Format wyjściowy | Bezpieczny plik PDF, skompresowany plik PDF, JPEG, TIFF, XPS |
| Sterownik *1 | TWAIN, WIA2.0 (Windows Vista lub nowszy), ICA (Mac OS X 10.6 lub nowszy) |
| Przypisy; | |
| *1 TWAIN (tylko Windows) | |
| Faks | |
| Obsługiwane linie | PSTN, PBX |
| Interfejs | RJ-11 x 2 (liniowe, telefoniczne) |
| Rozdzielczość transmisji | Tryb normalny: 8 punktów/mm × 3,85 linii/mm |
| Jakość dobra/fotograficzna: 8 punktów/mm × 7,7 linii/mm | |
| Jakość bardzo dobra 16 punktów/mm × 15,4 linii/mm | |
| Szybkość komunikacji | Super G3: 33,6 kb/s |
| Metoda kodowania | MH, MR, MMR, JBIG |
| Tryb komunikacji | ITU-TG3, Super G3 |
| Oryginalny rozmiar transmisji | Maks. A3, długość 420 mm |
| Format papieru | Maks. A3, min. A5 |
| Czas transmisji | Ok. 2 s/stronę |
| Pamięć | Maks. 400 stron (8MB) |
| Inne funkcje | Szybkie wybieranie numerów (1000 lokalizacji), rozgłaszanie (32 grupy, 100 lokalizacji/grup), skanowanie dwustronne, poufny faks w standardzie F-Code, opóźniona transmisja, LDAP, faks PC, zapisywanie i dystrybucja PDF |
| Podajnik dokumentów | |
| Typ | Odwrócony automatyczny podajnik dokumentów (RADF) |
| Format oryginalny | A3, A4, A5, A6, B4, B5, Letter, Legal 13, Legal 13.5, Legal 14, Executive, Tabloid (11" x 17"), Statement, Folio, rozmiar niestandardowy: szerokość 105-297 mm × długość 148-431 mm |
| Oryginalna waga | 60-120 g/m2 |
| Pojemność | maks. 100 arkuszy |