Producenci

Sieci/infrastruktura

ALANTEC Gniazdo naścienne FTTH 4C 4xSC simplex ALANTEC Gniazdo naścienne FTTH 4C 4xSC simplex
Producent: Alantec
Cena:

36,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Eca LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Eca LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

1 036,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E PE Zewnętrzny Suchy Fca 305m ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E PE Zewnętrzny Suchy Fca 305m
Producent: Alantec
Cena:

896,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 1.0m ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 1.0m
Producent: Alantec
Cena:

29,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 2.0m ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 2.0m
Producent: Alantec
Cena:

33,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH Czarny 1000m ALANTEC Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH Czarny 1000m
Producent: Alantec
Cena:

708,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

766,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca PVC 4PR 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca PVC 4PR 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

537,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E PE 4PR Zewnętrzny Suchy 305m ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E PE 4PR Zewnętrzny Suchy 305m
Producent: Alantec
Cena:

826,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Dca LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Dca LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

1 134,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Eca LSOH 4PR 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Eca LSOH 4PR 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

1 045,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Eca PVC 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Eca PVC 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

998,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 PE Zewnętrzny Suchy 305m ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 PE Zewnętrzny Suchy 305m
Producent: Alantec
Cena:

937,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E PVC 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E PVC 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

639,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E PVC Czarny 100m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E PVC Czarny 100m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

222,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E PVC Szary 100m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E PVC Szary 100m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

222,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E PVC Zielony 100m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E PVC Zielony 100m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

168,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.6 PVC 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.6 PVC 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena:

882,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Łącznik RJ45-RJ45 do panela STP kat.6A ALANTEC Łącznik RJ45-RJ45 do panela STP kat.6A
Producent: Alantec
Cena:

20,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Moduł keystone RJ45 kat.6 UTP ALANTEC Moduł keystone RJ45 kat.6 UTP
Producent: Alantec
Cena:

22,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Narzędzie uderzeniowe do złącz LSA ALANTEC Narzędzie uderzeniowe do złącz LSA
Producent: Alantec
Cena:

25,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Patch panel STP kat.5e 24 porty LSA 1U ALANTEC Patch panel STP kat.5e 24 porty LSA 1U
Producent: Alantec
Cena:

255,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Patch panel STP kat.6 24 porty LSA 1U ALANTEC Patch panel STP kat.6 24 porty LSA 1U
Producent: Alantec
Cena:

380,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Patch panel STP kat.6A 24 porty LSA 1U ALANTEC Patch panel STP kat.6A 24 porty LSA 1U
Producent: Alantec
Cena:

470,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Patch panel UTP kat.5e 24 porty LSA 1U ALANTEC Patch panel UTP kat.5e 24 porty LSA 1U
Producent: Alantec
Cena:

121,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Patch panel UTP kat.5e 24 porty LSA z półką 1U ALANTEC Patch panel UTP kat.5e 24 porty LSA z półką 1U
Producent: Alantec
Cena:

181,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Patch panel UTP kat.6 24 porty LSA z półką 1U ALANTEC Patch panel UTP kat.6 24 porty LSA z półką 1U
Producent: Alantec
Cena:

182,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Patch panel UTP kat.6A 24 porty LSA 1U ALANTEC Patch panel UTP kat.6A 24 porty LSA 1U
Producent: Alantec
Cena:

234,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Szafa wisząco-stojąca 19" 21U 600x500, drzwi szklane FLAT PACK ALANTEC Szafa wisząco-stojąca 19" 21U 600x500, drzwi szklane FLAT PACK
Producent: Alantec
Cena:

1 074,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Szafka wisząca 10" 6U głęb. 300 mm, drzwi szklane ALANTEC Szafka wisząca 10" 6U głęb. 300 mm, drzwi szklane
Producent: Alantec
Cena:

302,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Tester kabla UTP/FTP (468) ALANTEC Tester kabla UTP/FTP (468)
Producent: Alantec
Cena:

37,40 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Tester kabli LCD MT-8108 ALANTEC Tester kabli LCD MT-8108
Producent: Alantec
Cena:

376,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX
Producent: Alantec
Cena:

512,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl