Producenci
D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Producent: D-Link
Cena: 230,01 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
D-Link Moduł Copper Transceiver DGS-712 SFP 10/100/1000 BASE-T D-Link Moduł Copper Transceiver DGS-712 SFP 10/100/1000 BASE-T
Producent: D-Link
Cena: 220,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
D-Link Moduł DEM-410T SFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver D-Link Moduł DEM-410T SFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver
Producent: D-Link
Cena: 1 655,75 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT
Producent: D-Link
Cena: 1 227,31 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m
Producent: Dell
Cena: 865,92 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km
Producent: Digitus
Cena: 78,97 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-SX 850nm MM LC 550m Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-SX 850nm MM LC 550m
Producent: Digitus
Cena: 68,29 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-ZX 1550nm SM LC 80km Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-ZX 1550nm SM LC 80km
Producent: Digitus
Cena: 161,24 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Digitus Moduł mini GBIC SFP+ 10G 13100nm SM dplx LC 10km DDM Digitus Moduł mini GBIC SFP+ 10G 13100nm SM dplx LC 10km DDM
Producent: Digitus
Cena: 134,69 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Digitus Moduł mini GBIC SFP+ 10G 850nm MM LC 300m DDM Digitus Moduł mini GBIC SFP+ 10G 850nm MM LC 300m DDM
Producent: Digitus
Cena: 111,42 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Cena: 1 868,03 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
Cena: 921,72 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LR Transceiver       JD094B Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LR Transceiver JD094B
Cena: 975,24 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl