Producenci
Promocje
Niszczarka EBA Dino 28 AUTO FEED - 36 miesięcy gwarancji !!!
Niszczarka EBA Dino 28 AUTO FEED - 36 miesięcy gwarancji !!!
2 599,00 zł 2 499,00 zł
szt.
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Producent: Digitus
Cena: 16,73 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m
Producent: Digitus
Cena: 19,52 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Pigtaile zestaw 12-kolorów  SC/APC Extralink Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/APC
Producent: Extralink
Cena: 39,11 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G657A1 Extralink Pigtaile zestaw 12-kolorów SC/UPC G657A1
Producent: Extralink
Cena: 39,11 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m Qoltec Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m
Producent: Qoltec
Cena: 19,31 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
Producent: Qoltec
Cena: 25,80 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
Producent: Qoltec
Cena: 17,16 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
Producent: Qoltec
Cena: 19,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
Producent: Qoltec
Cena: 17,02 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m
Producent: Qoltec
Cena: 15,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Techly Swiatłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 5m Techly Swiatłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 5m
Producent: Techly
Cena: 59,65 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Techly Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 1m Techly Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 1m
Producent: Techly
Cena: 40,84 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Techly Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 3m Techly Światłowód krosowy LC-L C duplex 9/125 OS2, SM 3m
Producent: Techly
Cena: 49,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Techly Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 jednomodowy Techly Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 jednomodowy
Producent: Techly
Cena: 40,84 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl