Producenci
Promocje
NEC Monitor 65 MultiSync CB651Q I
NEC Monitor 65 MultiSync CB651Q I
10 695,00 zł 10 295,00 zł
szt.

opcje do przełączników

D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km
Producent: D-Link
Cena: 403,03 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Producent: D-Link
Cena: 281,40 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
D-Link DEM-CB100S Direct Attach SFP+ Cable D-Link DEM-CB100S Direct Attach SFP+ Cable
Producent: D-Link
Cena: 711,22 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
D-Link DEM-CB300S Direct Attach SFP+ Cable D-Link DEM-CB300S Direct Attach SFP+ Cable
Producent: D-Link
Cena: 1 027,28 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
D-Link Licencja DBA-WW-Y1-LIC Nuclias 1 rok Cloud Managed AP D-Link Licencja DBA-WW-Y1-LIC Nuclias 1 rok Cloud Managed AP
Producent: D-Link
Cena: 337,87 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
D-Link Licencja DBS-WW-Y1-LIC Nuclias 1 rok Cloud Managed Switch D-Link Licencja DBS-WW-Y1-LIC Nuclias 1 rok Cloud Managed Switch
Producent: D-Link
Cena: 148,67 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT
Producent: D-Link
Cena: 1 446,85 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m
Producent: Dell
Cena: 811,80 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Delock Adapter POE INJECTOR PASSIVE UTP KIT Delock Adapter POE INJECTOR PASSIVE UTP KIT
Producent: Delock
Cena: 22,36 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Delock Moduł  SFP 1000BASE RJ45 10/100/100 Mb/s Delock Moduł SFP 1000BASE RJ45 10/100/100 Mb/s
Producent: Delock
Cena: 202,06 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 5e UTP, LSA beznarzędziowy Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 5e UTP, LSA beznarzędziowy
Producent: Digitus
Cena: 5,73 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 6e UTP, LSA beznarzędziowy Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 6e UTP, LSA beznarzędziowy
Producent: Digitus
Cena: 6,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km
Producent: Digitus
Cena: 49,13 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Producent: Digitus
Cena: 110,43 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gembird POE Injector passive UTP 0.15m Gembird POE Injector passive UTP 0.15m
Producent: Gembird
Cena: 15,81 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Cena: 1 051,43 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
Cena: 606,10 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl