Producenci
OKI Drukarka C824n A3 47074204
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
C824n
Niewielka i przystępna cenowo kolorowa drukarka C824 A3 pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze bez uszczerbku na jakości oraz wydajności. Szybkie nagrzewanie, oszczędność czasu i energii dzięki technologii szybkiego utrwalania zwiększającej wydajność. Model C824 to idealny wybór dla osób poszukujących rozwiązania zapewniającego ekonomiczne wydruki kolorowe o wysokiej jakości.
Dane techniczne
| Format | A3 • A4 • A5 • A6 • B4 • B5 • B6 |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC • Opcjonalna |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Maks. prędkość druku w czerni | 26 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 26 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android • Linux • Mac OS • Windows 10 • Windows 7 • Windows 8.1 • Windows Server 2008 • Windows Server 2012 • Windows Server 2016 • iOS |
| Złącza | 1 x USB 2.0 • RJ-45 |
| Model | C824n |
| Język drukarki | Epson FX • IBM ProPrinter • PCL 5c • PCL 6 (XL) |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Maksymalna pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru | Podajnik 1: 300 arkuszy Podajnik uniwersalny: 100 arkuszy Podajnik o wysokiej pojemności: 535 arkuszy (opcjonalnie) |
| Odbiornik papieru | Zadrukiem do dołu: maks. 250 arkuszy Zadrukiem do góry: maks. 100 arkuszy |
| Waga | 37 kg |
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące (lub 3 lata gwarancji po darmowej rejestracji na stronie www.okiwarranty.com/3year) |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Pojemnik z czarnym tonerem 47095704 Pojemnik z czarnym tonerem 47095708 Pojemnik z tonerem, żółty 47095701 Pojemnik z tonerem magenta 47095702 Pojemnik z tonerem cyjan 47095703 |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 256 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 47095704 5000 str. 47095708 10,000 str. 47095701 5000 str. 47095702: 5000 47095703: 5000 str. |
| Akcesoria w zestawie | Startowy pojemnik z tonerem x 4 Bęben światłoczuły x 4 Przewód zasilania DVD-ROM |
| Wysokość | 449 mm |
| Szerokość | 552 mm |
| Głębokość | 360 mm |