Producenci
OKI C844dnw A3 laser kolor duplex sieć LAN i Wi-Fi
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łatwe w obsłudze urządzenie o bardzo dużej szybkości druku umożliwia realizowanie wysokiej jakości, wyraźnych, kolorowych wydruków o wysokiej rozdzielczości (1200 x 1200 dpi). Dzięki zastosowaniu technologii szybkiego utrwalania OKI, ultrakompaktowy model C844 jest elastyczny, wydajny i przyjazny dla środowiska. Gwarantuje doskonałe rezultaty na szerokiej gamie nośników (od A6 do 1,3 m oraz kartony o gramaturze 256 g/m) to idealne rozwiązanie dla firm drukujących dokumenty dla klientów we własnym zakresie, na żądanie.
| Model |
C844DNW |
| Obszar zastosowań |
|
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format |
|
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 36 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 36 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki |
|
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Maksymalna pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 256 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne |
|
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa |
|
| Złącza |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
24 miesiące (lub 3 lata gwarancji po darmowej rejestracji na stronie www.okiwarranty.com/3year) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 449 mm |
| Szerokość | 552 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Waga | 40 kg |