Producenci
NEC Projektor PE506UL laser 5200AL 3000000:1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 1 x USB 2.0 • 2 x 15-pin D-Sub • 2 x 3,5 mm minijack • 2 x HDMI |
| Kontrast statyczny | 3 000 000:1 |
| Technologia wyświetlania | Laser |
| Jasność | 5200 ANSI Lumenów |
| Pobór mocy | 352 W |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 13.5 m |
| Zoom | 1,6x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Obiektyw | F:1.5~2.08 /f=17.2~27.7mm |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi | VGA SVGA XGA SXGA SXGA+ UXGA WUXGA |
| Kompatybilność ze standardami wideo | 480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p 4K UHD |
| Akcesoria w zestawie | Pilot zdalnego sterowania 2 x bateria AAA Kabel zasilający Kabel RGB |
| Wymiary | 405 x 137 x 373 mm |
| Waga | 7.95 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 85 Hz |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,22:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,98:1 |
| Model | PE506UL |