Producenci
NEC PJ P554U 3LCD WUXGA 5300AL 20000:1 4.8kg
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Projektor NEC P554U zapewnia jasność do 5300 ANSI lumenów na potrzeby pomieszczeń konferencyjnych i edukacyjnych. Oferuje bezproblemową pracę przez ponad 5 lat przy niskich kosztach utrzymania, cechuje się długim okresem eksploatacji lampy i jest wyposażony w opatentowane przez firmę NEC zabezpieczenie panelu LCD przed kurzem. NEC P554U doskonale zastępuje wcześniejsze modele dzięki tym samym opcjom montażowym, a szeroki zakres powiększania ułatwia dopasowanie projekcji do już zainstalowanego ekranu. Technologia LCD gwarantuje naturalne barwy o wysokim kontraście, a duży zakres przesuwania obiektywu w poziomie i w pionie przekłada się na znaczną elastyczność przy instalacji. Dzięki niewielkiemu zużyciu energii model NEC P554U cechuje się niskimi całkowitymi kosztami ponoszonymi przez właściciela (TCO) i pomaga ograniczyć emisje dwutlenku węgla.
Aby zwiększyć efektywność i możliwość współpracy podczas spotkań i wykładów, można uzupełnić system o opcjonalne rozwiązanie NEC MultiPresenter i współdzielić treści pochodzące nawet z 16 urządzeń! Dodatkowe źródło zasilania nie jest konieczne, ponieważ urządzenie MultiPresenter jest zasilane z gniazda USB.
- Projekcje na dużym ekranie po przystępnych cenach – idealne do większych obiektów i audytoriów korporacyjnych i edukacyjnych.
- Profesjonalna, która dostosowuje się do potrzeb użytkownika – uniwersalne parametry projekcji pozwalają na ustawienie projektora w prosty sposób, ułatwiając w ten sposób instalację i potencjalnie redukując koszty konfiguracji.
- Wysoka jasność – dla najlepszej jakości obrazu w jasnych pomieszczeniach.
- Oszczędności finansowe dzięki zarządzaniu urządzeniami – mniejsze nakłady pracy dzięki administrowaniu wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC z poziomu jednego, centralnego punktu poprzez programowe narzędzie NaViSet Administrator 2.
- Minimalizacja kosztów ponoszonych przez właściciela – dzięki długiemu okresowi eksploatacji lamp i długim odstępom między wymianami filtrów.
- Spokój ducha – dzięki wybiegającym w przyszłość możliwościom podłączania.
- Ekonomiczna wymiana – wcześniejszych instalacji z modelem NEC P w celu poprawy jakości obrazu na potrzeby wykładów i prezentacji, bez konieczności regulowania uchwytu ściennego.
Pozostałe parametry
- Automatyczny start i automatyczne wyłączanie- Automatyczny tryb ECO- Blokada klawiszy OSD- Funkcja Direct Power-Off- Funkcja identyfikatora sterowania (Control ID)- Funkcja lupy- Funkcja wirtualnego pilota- Gniazdo zabezpieczające typu K-Slot- Help Function- Kontrast 20000:1 z technologią Iris- Korekcja zniekształceń poduszkowych- Lens Shift (vertical 0 max/55 max, horizontal ± 15 max.)- Licznik Carbon savings- Menu OSD w 27 językach- NaViSet Administrator 2- Opcjalane logo użytkownika- Plansza kontrolna- Ręczna regulacja kompensacji koloru ściany- Sterowanie przez przeglądarkę WWW- Symulacja standardu DICOM- Szybki start- Timer czasu wyłączenia- Unikalne funkcje ograniczenia poboru energii- Zabezpieczenie hasłem
Dane techniczne
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Gniazda we/wy | 1 x RCA in • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (Serwisowe) • 1 x USB (Type B) • 1 x USB 2.0 • 2 x 15-pin D-Sub • 2 x 3,5 mm minijack • 2 x HDMI |
| Kontrast statyczny | 20 000:1 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Jasność | 5300 ANSI Lumenów |
| Pobór mocy | 431 W |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 12.9 m |
| Zoom | Manualny |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Obiektyw | F= 1,5–2,08, f= 17,2–27,7 mm |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 8000 h |
| Kompatybilność ze standardami wideo | NTSC 3.58; NTSC 4.43; PAL; PAL-M; PAL-N; PAL60; SECAM |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel Sygnałowy Mini D-SUB (1,8 m)- Kabel zasilający (1,8 m)- Krótka instrukcja obsługi- Oprogramowanie narzędziowe- Pilot (RD-448E)- Projektor- Users Manual |
| Wymiary | 420 x 133 x 322 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Informacje o gwarancji | - Na projektor: Serwis w całej Europie przez 3 lata- Źródło światła: 6 miesięcy, maksymalnie. 1000 godzin |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,20:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,00:1 |