Producenci
NEC Monitor wielkoformatowy MultiSync M321 32 cale 24/7 450cd/m2 SDM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Intuicyjne dostarczanie profesjonalnych treści
Monitor MultiSync M321 o przekątnej 32 łączy w sobie profesjonalną wydajność i cechy potrzebne do ekonomicznego całodobowego dostarczania treści w warunkach komercyjnych przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów ponoszonych przez właściciela. Jasność na poziomie 450 cd/m2 i panel przeciwodblaskowy pozwalają uzyskać doskonałą jakość obrazu bez zakłócających odbić, a estetyczna i smukła konstrukcja umożliwia bezproblemową integrację w każdym wnętrzu.
Model M321 jest gotowy na przyszłe innowacje liczne cyfrowe i analogowe wejścia sygnałowe w standardzie branżowym gwarantują elastyczność jego integracji. Zapewniono też możliwość pełnego zewnętrznego sterowania monitorem poprzez złącza RS-232 lub LAN, co sprawia, że zarządzanie całymi systemami wyświetlaczy wymaga znacznie mniej czasu i nakładów finansowych.
Obudowa wykonana w całości z metalu, wysokiej klasy podzespoły oraz zintegrowana funkcja planowania przekładają się na poczucie bezpieczeństwa i zapewniają długotrwałą pracę bez przestojów, co ma zasadnicze znaczenie dla zastosowań w handlu i branży transportowej.
Korzyści:
- Nowoczesny, smukły wygląd solidny i jednocześnie elegancki wygląd sprawia, że monitor idealnie scala się z każdym zastosowaniem i otoczeniem.
- Bezpieczne zarządzanie zdalne urządzeniami można sterować zdalnie w bezpieczny sposób przy użyciu oprogramowania NEC NaviSet Administrator 2; proaktywne zarządzanie wymogami konserwacyjnymi zapewnia oszczędność czasu i zasobów
- Bezbłędna czytelność brak odbić od okien i innych źródeł światła eliminuje problemy z widocznością treści informacyjno-reklamowych oraz prezentacji w salach konferencyjnych
- Gotowość do pracy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w zastosowaniach o krytycznym znaczeniu precyzyjnie dobrane komponenty klasy przemysłowej i staranna konstrukcja, opracowana z myślą o wymagającym otoczeniu eksploatacji, w połączeniu z trwałymi, wysoce pozytywnymi wrażeniami odbiorców.
- Możliwość podłączania przyszłych technologii urządzenie jest wyposażone w wiele cyfrowych i analogowych wejść sygnałowych stanowiących standard branżowy, co gwarantuje elastyczną integrację z infrastrukturami AV.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 1 x USB 2.0 • 2 x DisplayPort • 4 x HDMI |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Pobór mocy | 40 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość | 425.4 mm |
| Szerokość | 726.5 mm |
| Głębokość | 66.5 mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Certyfikaty | CE • EAC • RoHS |
| Częstotliwość pozioma min. | 26 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 91.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 86 Hz |