Producenci
NEC Monitor wielkoformatowy 75 cali MultiSync V754Q UHD S-IPS 24/7 500cd/m2 3840x2160
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NEC MultiSync V754Q zapewnia fascynujące obrazy dzięki światowej klasy rozdzielczości UHD i płynnej obsłudze przy bardzo niskim koszcie.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 2 x 3,5 mm minijack • 2 x DisplayPort • 3 x HDMI • 3 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Pobór mocy | 170 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | MultiSync V754Q |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Wysokość | 960 mm |
| Szerokość | 1681 mm |
| Głębokość | 71 mm |
| Waga | 52.6 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | CE • TUV |