Producenci
NEC Monitor wielkoformatowy 65 cali MultiSync CB651Q-2 IPS 350cd/m2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapraszamy do świata interaktywnych białych tablic
Wszechstronne tablice NEC poprawiają jakość każdego wykładu i spotkania. Dostępne są w trzech różnych rozmiarach, w rozdzielczości UHD i z nawet 20 punktami dotyku. Zastosowana w nich technologia dotykowa na bazie podczerwieni zapewnia doskonałą użyteczność i zdecydowanie skraca czas reakcji na dotyk. Wbudowane funkcje białej tablicy i współdzielenia ekranu przez sieć bezprzewodową pozwalają błyskawicznie uruchamiać sesje biznesowe i edukacyjne, bez żadnych ukrytych kosztów. Urządzenia są wyposażone w narzędzie do sporządzania notatek pozwalające nanosić dopiski na dowolne treści przedstawiane na ekranie. W przypadku bardziej wymagających zastosowań warto skorzystać z gniazda OPS zwiększającego moc obliczeniową systemu. Urządzenia NEC z serii CB dostępne m.in. w rozmiarach 65, 75 i 86 idealnie sprawdzają się w salach konferencyjnych i szkoleniowych. Każdy monitor NEC z serii CB jest dostarczany z trzema pisakami magnetycznymi i uchwytem ściennym ułatwiającym instalację.
Korzyści:
- Dobra współpraca od samego początku dzięki wbudowanym układom obliczeniowym, narzędziom do nanoszenia notatek i funkcjom prezentacji bezprzewodowych.
- Technologia dotyku wielokrotnego rzeczywiste wsparcie technologii dotyku wielokrotnego z nawet 20 punktami równoczesnego dotyku.
- Szkło ochronne najwyższej jakości hartowane szkło zabezpiecza panel, jednocześnie doskonale wykrywając dotyk, a powłoka przeciwodblaskowa minimalizuje odbicia i odciski palców.
- Prosta obsługa dzięki łatwemu dostępowi z przodu do portów USB i elementów sterowania głównymi funkcjami.
- Oszczędność zasobów dzięki zarządzaniu urządzeniami mniejsze zapotrzebowanie na zasoby dzięki zarządzaniu wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC z poziomu jednego, centralnego punktu poprzez programowe narzędzie NaViSet Administrator 2.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 1 x SPDIF out • 2 x 3,5 mm minijack • 2 x USB (Type B) • 3 x HDMI • 6 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 400 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | MultiSync CB651Q-2 |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość | 896.8 mm |
| Szerokość | 1488.4 mm |
| Głębokość | 87.5 mm |
| Waga | 39.2 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | BSMI • CE • EAC • PSB • RCM • RoHS • UL/C-UL or CSA |
| Częstotliwość pozioma min. | 26 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 86 Hz |
| Obszar widzialny w pionie | 803.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1428.5 mm |