Producenci
NEC Monitor wielkoformatowy 55 cali MultiSync UN552V 500cd/m2 1920x1080
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ultracienkie moduły MultiSync UN552V wyznaczają nowy standard w technologii ścian wideo. Te moduły z minimalną ramką o szerokości 3,5 mm tworzą imponujące ściany wideo o wysokiej rozdzielczości i z prawie niewidocznymi przerwami. Dzięki perfekcyjnej jakości obrazu oraz niezawodności monitory te doskonale sprawdzają się przy całodobowej pracy przez 7 dni w tygodniu. Wysoki poziom jasności wynoszący 500 cd/m sprawia, że treści są dobrze odbierane i łatwe do odczytania nawet przy najwyższym poziomie jasności otoczenia. Zaawansowany zestaw inteligentnych funkcji ułatwia instalację i obsługę monitorów oraz znacznie ogranicza wymagania związane z konserwacją. Ten monitor o przekątnej 55 doskonale nadaje się do tworzenia ogromnych powierzchni wyświetlających w instalacjach stałych przy średnich i większych odległościach widza od ekranu.
Model UN552V powstał na bazie bogatego doświadczenia firmy NEC w budowie ścian wideo, którego efektem są funkcje ograniczające koszty, ułatwiające instalację oraz poprawiające wizualny odbiór treści. Monitor ten sprawdza się w sterowniach, studiach transmisyjnych, instalacjach transportowych i na rynku wypożyczalni.
- Łatwa instalacja bezproblemowa konfiguracja wyświetlaczy naściennych przy użyciu funkcji Auto TileMatrix i fabrycznie zapewnionych kalibracji. Możliwość wczytania gotowych zestawów ustawień obrazu na potrzeby wstępnie zdefiniowanych scenariuszy użytkowania przekłada się na oszczędność czasu.
- Wzbogacone parametry obrazu zaawansowane ustawienia wszystkich istotnych parametrów wizualnych pozwalają na pełną regulację jasności, barwy, wartości gamma i jednorodności poprzez system SpectravVew Engine.
- Realistyczne i spójne barwy technologia panelu IPS gwarantuje realistyczną reprodukcję barw, a jednocześnie stanowi najlepszy sposób na zapewnienie ich spójności. Dzięki panelowi S-IPS widoczność jest doskonała bez względu na orientację ekranu (w pionie lub w poziomie), także przy ekstremalnych kątach patrzenia, co przyciąga uwagę osób mijających ekran.
- Zabezpieczenie niezawodności i trwałości ścian wideo wyjątkowy system zarządzania ciepłem w produktach NEC pozwala użytkownikowi monitorować i regulować temperaturę wewnątrz monitora.
- Oszczędność zasobów dzięki zarządzaniu urządzeniami mniejsze zapotrzebowanie na zasoby dzięki zarządzaniu wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC z poziomu jednego, centralnego punktu poprzez programowe narzędzie NaViSet Administrator 2.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x DVI-D • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 1 x USB 2.0 • 2 x 3,5 mm minijack • 2 x DisplayPort • 2 x HDMI |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | S-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Kontrast statyczny | 1 700:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Pobór mocy | 110 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | MultiSync UN552V |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.63 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Wysokość | 684.2 mm |
| Szerokość | 1213.4 mm |
| Głębokość | 103.8 mm |
| Waga | 25.5 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | BSMI • CE • EAC • Energy Star • PSB • RCM • RoHS • TUV • UL/C-UL or CSA • VCCI |
| Częstotliwość pozioma min. | 26 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 134 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 86 Hz |
| Obszar widzialny w pionie | 680.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |