Producenci
NEC Monitor wielkoformatowy 55 cali MultiSync M551 UHD 500cd/m2 24/7
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Intuicyjne dostarczanie profesjonalnych treści
Kluczowe jest pierwsze wrażenie, dlatego prezentacja biznesu w najlepszy możliwy sposób pozwala nadać marce impetu. Monitory serii M wyposażone są w cienki panel o nowoczesnym designie, zdolny do pracy całodobowej, cechujący się wysokim stopniem zamglenia, co pozwala ograniczać odbicia przy dużym natężeniu światła otoczenia. Pozwala to profesjonalnie komunikować własny przekaz przy zachowaniu atrakcyjnej ceny systemu.
Opcjonalny odtwarzacz NEC MediaPlayer lub jeszcze potężniejszy moduł obliczeniowy Intel Smart Display Module (Intel SDM) udostępniają możliwości intuicyjnego tworzenia treści informacyjno-reklamowych i odtwarzania mediów w czasie rzeczywistym, aby zagwarantować wyjątkowe wrażenia wizualne. Seria M zapewnia bogate funkcje z możliwością ich usprawniania na potrzeby zastosowań reklamowych, inforozrywki i sal konferencyjnych. Jednocześnie wygląd urządzeń bezproblemowo wpasowuje się w estetykę każdej marki.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 2 x HDMI |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Kontrast statyczny | 8 000:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Pobór mocy | 110 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | MultiSync M551 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Wysokość | 713 mm |
| Szerokość | 1239.6 mm |
| Głębokość | 61.1 mm |
| Waga | 26.4 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Częstotliwość pozioma min. | 26 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 91.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 86 Hz |