Producenci
NEC Monitor wielkoformatowy 55 cali MultiSync E558 UHD 350cd/m2 16/7
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monitor NEC MultiSync E558 55" UHD 350cd/m2 16/7
Silnik SpectraView pozwala na pełną kontrolę koloru, intensywności, gamma lub jednolitości, zapewniając najwyższą wydajność wyświetlania.
- Zintegrowany odtwarzacz multimedialny umożliwia odtwarzanie filmów, obrazów przez łącze USB lub kartę SD
Wytrzymały panel klasy premium z dodatkowym zabezpieczeniem termicznym, wewnętrznymi czujnikami temperatury z autodiagnostyką i technologią opartą na wentylatorach, umożliwia bezproblemową pracę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
- Pełna 3-letnia gwarancja handlowa zapewniająca spokój i ochronę tej inwestycji
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 1 x SPDIF out • 2 x 3,5 mm minijack • 3 x HDMI |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 160 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | MultiSync E558 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.234 mm |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość | 717.7 mm |
| Szerokość | 1238.6 mm |
| Głębokość | 72 mm |
| Waga | 16.9 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | CE • FCC Class A • MPR II • RoHS • TCO |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 134 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 70 Hz |
| Obszar widzialny w pionie | 680 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1210 mm |
| Informacje o gwarancji | 3 - letnia gwarancja |