Producenci
NEC Monitor 86 cali MultiSync CB861Q IPS 350cd/m2 3840x2160 1200:1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapraszamy do świata interaktywnych białych tablic
Wszechstronne tablice NEC poprawiają jakość każdego wykładu i spotkania. Dostępne są w trzech różnych rozmiarach, w rozdzielczości UHD i z nawet 20 punktami dotyku. Zastosowana w nich technologia dotykowa na bazie podczerwieni zapewnia doskonałą użyteczność i zdecydowanie skraca czas reakcji na dotyk. Wbudowane funkcje białej tablicy i współdzielenia ekranu przez sieć bezprzewodową pozwalają błyskawicznie uruchamiać sesje biznesowe i edukacyjne, bez żadnych ukrytych kosztów. Urządzenia są wyposażone w narzędzie do sporządzania notatek pozwalające nanosić dopiski na dowolne treści przedstawiane na ekranie.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 86'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x RJ-45 LAN • 1 x SPDIF out • 2 x USB (Type B) • 3 x HDMI • 6 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 380 W |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model | MultiSync CB861Q |
| Plamka matrycy | 0.4935 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Wysokość | 1160 mm |
| Szerokość | 1957 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |