Producenci
Kopertownica POSTALIA Fpi 600 (składacz)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nabiurkowy składacz POSTALIA FPi 600 to najnowszej generacji urządzenie, które zaspakaja potrzeby każdej kancelarii w zakresie obsługi średniej ilości korespondencji.
Składa korespondencję, wkłada do koperty, zakleja.
System składania i pakowania zastosowany w FPi 600 pozwala złożyć i zapakować do jednej koperty do 5 kartek luźnych bądź zszytych (tego samego formatu).
Trzy opcje zapakowania do koperty:
- jeden dokument (max 5 kartek składanych i wkładanych do jednej koperty),
- dwa dokumenty z dwóch podajników,
- dokument + karta.
Zalety FPi 600:
- kolorowy panel sterujący,
- do 15 zaprogramowanych operacji uruchamianych automatycznie,
- różne rodzaje złożenia dokumentu,
- ulepszony system podawania minimalizujący zacięcia papieru.
Specyfikacja:
| rodzaj składania | listowe, proste, podwójne równoległe. złożenie C |
| detektor grubości | tak |
| panel kontrolny | kolorowy, dotykowy |
| Licznik użytkownika | Zlicza ilość wykonanych złożeń |
| podajniki | 2 automatyczne, opcja półautomatyczny, 1 podajnik dokładek formatu C6/5 |
| Ilośc kartek w podajniku | 100 |
| max ilość skł. kartek | 5 |
| opcja tylko składanie | tak |
| wymiar kopert | C6/5 C5 6x9 |
| wymiar dokumentu | od A6 do A4 |
| gramatura papieru | od 60 do 120 g/m² |
| wymiary urządzenia | 420x525x615 mm |
| poziom głośności | 68 dBA |
| pamięć operacyjna | 15 |
| sposób podawania | automatyczny |
| ciężar | 36 kg |
| wydajność | 1350 listów/h |
| certyfikat | CE, UL |