Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 75 cali TE7502MIS-B1AG Infrared, 4K, IPS, Wifi, iiWare9.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ProLite TE7502MIS-B1AG
75-calowy interaktywny ekran dotykowy LCD 4K UHD ze zintegrowanym oprogramowaniem do adnotacji
Iiyama TE7502MIS-B1AG to panel stworzony z myślą o edukacji i biznesie odpowiedni do zainstalowania w każdym pomieszczeniu. Ten 75-calowy, 20-punktowy ekran dotykowy z iiWare 9.0 (system operacyjny Android) obsługuje aplikację Note, przeglądarkę internetową, menedżera plików, dyski w chmurze, WPS Office i ScreenSharePro. Dołączone dwufunkcyjne pióra dotykowe umożliwiają użytkownikom łatwe nanoszenie adnotacji w rozdzielczości 4K na plikach i treściach wyświetlanych na ekranie, które można zapisać bezpośrednio na urządzeniu USB, w pamięci wewnętrznej 16 GB lub na wybranym dysku w chmurze. Panel umożliwia również odtwarzanie prezentacji, plików wideo, zdjęć, slajdów, plików tekstowych i prawie każdego innego rodzaju treści. Ten ekran dotykowy jest standardowo wyposażony w slot OPS i ma wbudowane głośniki skierowane do przodu.
Matryca IPS LED w rozdzielczości 4K UHD (3840x2160), 350cd/m i kontrastem 5000:1 gwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. Powłoka antyrefleksyjna dodatkowo zapobiega odbijaniu się światła od ekranu. Szeroki wachlarz wejść wideo i audio gwarantuje kompatybilność z wieloma urządzeniami. Monitor jest wbudowany w metalową obudowę, a szklaną powłoką o grubości 4mm zapewniają wysoką wytrzymałość i żywotność ekranu. Udostępniaj, streamuj i edytuj treści treści z poziomu różnych urządzeń bezpośrednio na ekranie i zmieniaj spotkania zespołu lub lekcje w łatwą, szybką i bezproblemową interaktywną sesję dzięki dołączonemu modułowi WiFi (OWM002) i aplikacji ScreenSharePro.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x RS-232 (COM) • 2 x 3,5 mm minijack • 2 x HDMI • 2 x RJ-45 LAN • 4 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 8.5 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 240 W |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model | ProLite TE7502MIS-B1AG |
| Plamka matrycy | 0.43 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość | 1020 mm |
| Szerokość | 1710 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Waga | 51.9 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | CB • CE • EAC • ErP • RoHS • TUV • WEEE |
| Obszar widzialny w pionie | 928 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1650 mm |