Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 74.5 cala LH7542UHS-B3 4K,18/7,SDM,IPS,LAN,PION,500cd/m2,OS8.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PROLITE LH7542UHS-B3
75-calowy profesjonalny ekran Digital Signage z rozdzielczością 4K UHD. Nowa, wyposażona w smukłą ramkę seria monitorów iiyama ProLite 42 o jasności 500cd/m i rozdzielczości 4K UHD jest przeznaczona do pracy w trybie 18/7 zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej. Dzięki systemowi operacyjnemu Android w prosty sposób można dostosować wyświetlacz do własnych potrzeb instalując na nim dodatkowe aplikacje, co czyni monitory serii 42 idealnym rozwiązaniem do komunikacji Digital Signage i w sprzedaży detalicznej. Slot Intel SDM pozwala na podłączenie mini PC z tyłu ekranu, co zapewnia całkowitą elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę nad urządzeniem, a funkcja FailOver gwarantuje wyświetlanie treści poprzez wybrane wejścia.
FailOver
FailOver to funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście. FailOver pozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
Android OS
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 74.5'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DVI • 1 x DisplayPort • 1 x RCA • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 2 x USB 2.0 • 3 x HDMI |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Kontrast statyczny | 1 400:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Pobór mocy | 255 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | PROLITE LH7542UHS-B3 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.429 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość | 961.7 mm |
| Szerokość | 1683.5 mm |
| Głębokość | 82.9 mm |
| Waga | 36.8 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • RoHS • TUV • WEEE |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, HDMI, RS-232c Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: Naklejki na otwory montażowe Pilot: tak (baterie w zestawie) |
| Obszar widzialny w pionie | 927.9 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1649.6 mm |