Producenci
IIYAMA Monitor 75cali TE7504MIS-B2AG PureTouch-IR,IPS,24/7,4K,USB-C,7H,S.PC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ProLite TE7504MIS-B2AG
75-calowy interaktywny ekran dotykowy LCD 4K UHD ze zintegrowanym oprogramowaniem do adnotacji
iiyama TE7504MIS-B2AG to panel stworzony z myślą o edukacji I biznesie. Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 20 punktów dotykowych PureTouch -IR i zintegrowane oprogramowanie iiWare 9.0 (Android OS) obejmujące: aplikację Note umożliwiającą wprowadzanie notatek na plikach otworzonych bezpośrednio z nośnika USB podłączonego do ekranu lub wewnętrznej pamięci (32GB) samego wyświetlacza, przeglądarkę sieci WWW, system zarządzania plikami, aplikację do obsługi dostępu do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikację ScreenSharePro. Panel umożliwia również odtwarzanie prezentacji, plików wideo, zdjęć, slajdów, plików tekstowych praktycznie w każdym formacie. Teraz z dodatkowym złączem USB-C, które obsługuje najnowsze sygnały wideo, audio i dotykowe przez jeden port, a także zasila urządzenie mocą 65W.
Matryca IPS w rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) gwarantuje doskonałe kąty widzenia, wysoką jasność i nasycone, żywe kolory. Powłoka antyrefleksyjna dodatkowo zapobiega odbijaniu się światła od ekranu. Szeroki wachlarz wejść wideo i audio gwarantuje kompatybilność z wieloma urządzeniami, a możliwość pracy 24/7 w połączeniu ze szklaną powłoką o grubości 3mm zapewniają wysoką wytrzymałość i żywotność ekranu.
Do ekranu standardowo dołączany jest moduł WiFi (OWM002), który w połączeniu z aplikacją ScreenSharePro pozwala na udostępnianie, streamowanie i edycję treści z poziomu różnych urządzeń bezpośrednio na ekranie.
Akcesoria w zestawie
Kable: zasilający, HDMI, USB dla funkcji dotykowej Rysik: x4 (Rysik z dwiema końcówkami) Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: wspornik montażowy do NUC, wspornik montażowy do kamery internetowej Pilot: (baterie w zestawie)
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 1 x SPDIF out • 1 x USB (Type C) • 2 x 3,5 mm minijack • 3 x HDMI |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Pobór mocy | 260 W |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model | TE7504MIS-B2AG |
| Plamka matrycy | 4296 mm |
| Kontrast dynamiczny | 3 500:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość | 1020 mm |
| Szerokość | 1709 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Waga | 50.8 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | CB • CE • EAC • ErP • RoHS • TUV • WEEE |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Obszar widzialny w pionie | 928 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1650 mm |