Producenci
IIYAMA Monitor 34 cale GB3461WQSU-B1 IPS,UWQHD,144HZ,1MS,USB3.0,2xHDMI,2xDP.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monitor 34 cale GB3461WQSU-B1 IPS,UWQHD,144HZ,1MS,USB3.0,2xHDMI,2xDP
Zyskaj szerokie pole widzenia dzięki GB3461WQSU z FreeSync Premium
Dzięki odświeżaniu 144Hz, czasowi reakcji 1ms (MPRT) i matrycy IPS w rozdzielczości 3440x1440, monitor ten pozwoli hardkorowym graczom w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał, jednocześnie ciesząc się doskonałą jakością obrazu.
Stopa z regulacją wysokości umożliwia łatwe dostosowanie pozycji ekranu do własnych preferencji, a możliwość zmiany ustawień obrazu przy pomocy predefiniowanych i regulowanych przez użytkownika trybów w połączeniu z dostępem do funkcji Black Tuner dają pełną kontrolę nad ciemnymi scenami i sprawiają, że każdy szczegół jest doskonale widoczny.
Technologia FreeSync Premium
Ten monitor wyświetla treści HDR, gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
ULTRA WIDE - UWQHD
Rozdzielczość UWQHD (3440 x 1440) zapewnia powierzchnię wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów. W końcu masz widok na całe pole walki!
Technologia IPS
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 2 x DisplayPort • 2 x HDMI • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 49 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Model | GB3461WQSU-B1 |
| Certyfikaty | CE • EAC • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 9.7 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 545 mm |
| Szerokość | 817 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 220 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kabl zasilający Kabel USB Kabel HDMI Kabel DP Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 415 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 334.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 799.8 mm |