Producenci
IIYAMA Monitor 32 cale XUB3293UHSN-B1,IPS,4K,USB-C DOCK,KVM,SLIM,2X3W,RJ45
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monitor XUB3293UHSN wyposażony w przełącznik KVM umożliwia podłączenie wielu komputerów, które można obsługiwać za pomocą jednej konsoli (monitor, klawiatura, mysz). Stacja dokująca USB-C zapewnia uporządkowaną i praktyczną przestrzeń roboczą dzięki wykorzystaniu jednego kabla zarówno do przesyłania sygnału z notebooka do monitora, jak i do zasilania i ładowania notebooka z monitora. Dodatkowo, jeśli monitor jest podłączony do Internetu za pomocą kabla LAN, notebook automatycznie zostanie również podłączony do sieci. Panel IPS gwarantuje szerokie kąty widzenia i naturalne, wierne odwzorowanie kolorów.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 1 x RJ-45 LAN • 1 x USB (Type C) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 36 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | ProLite XUB3293UHSN-B1 |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Plamka matrycy | 0.182 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 10 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | Zakres regulacji : wysokość, obrót, pochył Regulacja wysokości : 130mm Obrót stopy : 90°; 45° w lewo; 45° w prawo Kąt pochylenia : 22° w górę; 3° w dół |
| Szerokość | 714 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 454.5 mm |
| Głębokość | 230 mm |