Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2792HSN-B1, IPS, FHD, USB-C DOCK, 2X2W, HDMI, DP, DAISY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x HDMI • 1 x RJ-45 LAN • 1 x USB (Type C) • 2 x DisplayPort • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 19 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TCO • TUV • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2792HSN |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 6.8 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 130 mm Obrót (funkcja PIVOT): 90° Stojak obrotowy 90°; 45° w lewo; 45° w prawo Kąt pochylenia 22° w górę; 5° w dół |
| Szerokość | 612 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 541.5 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |