Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali GB2790QSU-B1 1ms,IPS,DP,HDMI,240Hz,400cd,USB3.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
GOLD PHOENIX G-MASTER GB2790QSU-B1
Kontroluj grę z 240Hz GB2790QSU Gold Phoenix
Monitor Gold Phoenix pozwoli Ci wspiąć się na wyżyny Twoich gamingowych możliwości. Wyposażony w najnowsze technologie, w tym FreeSync Premium, 27" Gold Phoenix oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 240Hz i oszałamiający czas reakcji 1 ms MPRT, dzięki czemu Twój sprzęt nigdy Cię nie spowolni.
Matryca Fast IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu, a możliwość regulacji jasności i ciemnych odcieni za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą widoczność w zacienionych obszarach. Dzięki stopce z regulacją wysokości zadbasz o swój komfort podczas gamingowych maratonów dopasowując położenie ekranu do swoich potrzeb.
240HZ & 1MS MPRT
Panel w technologii Fast IPS 240Hz gwarantuje wysoką wierność odtwarzanych obrazów, wyjątkowo dokładne odwzorowanie kolorów i żywe sceny bitewne. Jednocześnie zapewnia oszałamiający czas reakcji ruchomego obrazu (MPRT) wynoszący 1 ms.
TECHNOLOGIA FREESYNC PREMIUM
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
BLACK TUNER
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.
GŁOŚNIKI I WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Pobór mocy | 33 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Model | G-MASTER GB2790QSU-B1 |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • REACH • RoHS • TUV • UKCA • VCCI • WEEE |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | Zakres regulacji: wysokość, pivot (rotacja), pochył Regulacja wysokości: 130 mm Rotacja (funkcja PIVOT): 90° Kąt pochylenia: 18° w górę; 3° w dół System zarządzania kablami Redukcja niebieskiego światła Flicker free HDR400 |
| Wysokość z podstawą | 539.5 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość z podstawą | 256 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 352 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Kabel DP Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Waga z podstawą | 5.5 kg |