Producenci
IIYAMA Monitor 27 GB2730QSU-B1 WQHD,75Hz,USB,HDMI,DP,PIVOT,1MS.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monitor G-MASTER GB2730QSU-B1
Silver Crow wejdź w nowy wymiar
27-calowy G-Master GB2730QSU z klanu Silver Crow zabierze Cię w podróż do zupełnie nowego wymiaru gier. Rozdzielczość 2560x1440 oznacza, że ekran oferuje przestrzeń o 77% większą niż standardowy wyświetlacz full HD. Z Silver Crow nic nie umknie więc Twojej uwadze. Wszystkie najdrobniejsze szczegóły będą zawsze doskonale widoczne. Funkcja redukcji niebieskiego światła i technologia flicker free tworzą tarczę ochronną, dzięki której Twój wzrok zachowa ostrość, a czas reakcji wynoszący 1 milisekundę wraz z technologią FreeSync pozwolą Ci śmiało stawić czoła nawet najtrudniejszym przeciwnikom. Z Silver Crow nic nie jest dziełem przypadku. Losy rozgrywki są tylko w Twoich rękach.
WQHD
Dzięki oferującej 77% więcej powierzchni roboczej rozdzielczośći WQHD 2560x1440, nic nie umknie Twojej uwadze.
Technologia FreeSync
Technologia AMD FreeSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.
Pozostałe parametry
- Redukcja niebieskiego światła- Flicker free- Zakres regulacji: wysokość, pivot (rotacja), obrót, pochył- Regulacja wysokości: 130 mm- Rotacja (funkcja PIVOT): 90°- Obrót stopy: 90°; 45° w lewo; 45° w prawo- Kąt pochylenia: 22° w górę; 5° w dół
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DVI • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 30 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | G-MASTER |
| Certyfikaty | CE • CU • TCO • TUV |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 7.2 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 527 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 89 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel zasilający- Kabel USB- Kabel HDMI- Kabel DP- Skrócona instrukcja obsługi- Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 397 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |