Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 725 28B51A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry skanowania
Technologia skanowania: czujnik CIS Rozdzielczość skanowania, sprzętowa: maks. 1200 × 1200 dpi Poziomy skali szarości: 256 Kodowanie koloru: 24-bitowa Maksymalny obszar skanowania z szyby skanera (system metryczny): 216 x 297 mm Wersja sterownika Twain: wersja 2.1
Parametry kopiowania
Ustawienia kopiarki: Number of Copies, Resize, Quality, Lighter/Darker, Papersize, Papertype, ID Copy Kopiowanie w kolorze Maksymalna liczba kopii: do 99 kopii Ograniczenie liczby kopii/poszerzenie ustawień: 25 do 400% Rozdzielczość kopiowania: do 600 dpi
Akcesoria w zestawie
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 725 3 x Butelka z oryginalnym czarnym atramentem HP GT53XL 135 ml Butelka z oryginalnym błękitnym atramentem HP GT52 Butelka z oryginalnym purpurowym atramentem HP GT52 Butelka z oryginalnym żółtym atramentem HP GT52 Przewód zasilania Czarno-kolorowa głowica drukująca HP Trójkolorowa głowica drukująca HP Instrukcja instalacji Instrukcja obsługi Ulotka ostrzegawcza dotycząca atramentu Ulotki z informacjami o przepisach Ulotki dotyczące gwarancji
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • B5 • C6 114 x 162 mm • DL 110 x 220 mm |
| Rodzaj nośnika | Papier • Papier błyszczący • Papier cienki • Papier fotograficzny • Papier matowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi • WiFi Direct |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 9 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS • Windows 10 • Windows 11 • Windows 7 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Język drukarki | HP PCL3GUI |
| Model | Smart Tank 725 |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Obciążenie miesięczne | 5000 arkuszy/miesiąc |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Maksymalna pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru | Pojemność podajników: do 250 ark. Standardowa pojemność podajnika (karty): do 30 kart Pojemność zasobnika wyjściowego: do 100 arkuszy |
| Waga | 6.38 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | HP GT53 90-ml czarny HP 53XL 135-ml czarny HP GT52 70-ml cyan HP GT52 70-ml magenta HP GT52 70-ml żółty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | HP GT53 90-ml czarny (~4000 stron) HP 53XL 135-ml czarny (~6000 stron) HP GT52 70-ml cyan (~8000 stron) HP GT52 70-ml magenta (~8000 stron) HP GT52 70-ml żółty (~8000 stron) |
| Wysokość | 198.55 mm |
| Szerokość | 427.54 mm |
| Głębokość | 440.73 mm |