Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet MFP M234sdw 6GX01F
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uzyskaj bezprzewodowe drukowanie dwustronne, inteligentne rozwiązania w zakresie konfiguracji i mobilności oraz produktywność urządzenia wielofunkcyjnego.
Urządzenie wielofunkcyjne o dużej produktywności, z najszybszym w swojej klasie drukiem dwustronnym, automatycznym podajnikiem i pozwalającą zaoszczędzić czas aplikacją HP Smart. Możesz zyskać spokój ducha dzięki bardziej niezawodnym połączeniom oraz liczyć na bezproblemową obsługę dzięki uproszczonej konfiguracji.
Pracuj szybko. Pracuj efektywnie.
Szybsze przetwarzanie wielostronicowych dokumentów dzięki najszybszej w swojej klasie szybkości druku dwustronnego.
Łatwa konfiguracja, łatwe użytkowanie
Szybkie rozpoczęcie pracy dzięki łatwej konfiguracji, która prowadzi użytkownika krok po kroku. Wystarczy pobrać aplikację HP Smart, połączyć się z siecią i udostępnić drukarkę wszystkim urządzeniom.
Zachowaj produktywność z dowolnego miejsca
Skanowanie w wysokiej jakości. Udostępnianie za pomocą Dropbox, Google Drive, poczty elektronicznej lub chmury praktycznie z każdego miejsca dzięki aplikacji HP Smart.
Przyczyń się do pozytywnego wpływu na środowisko
To urządzenie HP LaserJet spełnia wymagania oznakowania Eco Label, w tym ENERGY STAR i BLUE ANGEL.
Parametry skanowania
Rozdzielczość skanowania, sprzętowa: 600 x 1200 dpi Zalecana ilość stron skanowanych miesięcznie: Od 150 do 1500 Szybkość skanowania (tryb normalny, format A4): Do 19 str./min (w czerni), do 10 str./min (w kolorze) Format pliku zawierającego zeskanowany obraz: JPEG, TIF, PDF, BMP, PNG Tryby inicjacji skanowania: Aplikacja HP Smart; oraz aplikacje użytkownika przez interfejs TWAIN Typ skanera: Skaner płaski, automatyczny podajnik dokumentów Format skanowania, maksymalny: 216 x 297 mm Min. format skanowania (automatyczny podajnik dokumentów): 148 x 210 mm Najważniejsze funkcje: Skanowanie do poczty elektronicznej; Skanowanie do plików PDF; Niewielkie wymiary; Energooszczędność; Szybki druk dwustronny; Podajnik ADF na 40 arkuszy; Dwuzakresowa sieć Wi-Fi
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • B5 |
| Rodzaj nośnika | Etykiety • Karton • Koperty • Papier • Papier szorstki • Papier welinowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth • WiFi |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux • Mac OS • Windows 10 • Windows 7 • Windows 8 • Windows 8.1 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | LaserJet M234sdw |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS • PWG • URF |
| Parametry kopiowania | Prędkość kopiowania (w czerni,tryb normal, format A4): Do 29 kopii/min Szybkość kopiowania dwustronnego w czerni (A4): Do 18 kopii/min |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 500 MHz |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność podajnika(arkusze): Do 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): Do 100 arkuszy |
| Waga | 9.5 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | HP 135A wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350A, HP 135X wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350X |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | HP 135A wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350A (ok. 1100 str.), HP 135X wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350X (ok. 2400 str.) |
| Wysokość | 294.4 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość | 308 mm |