Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet M234sdwe 6GX01E
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry skanowania
Skaner płaski, automatyczny podajnik dokumentów Technologia skanowania: CIS Prędkość skanowania: Do 19 str./min (w czerni), do 10 str./min (w kolorze) Rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi Maskymalny rozmiar dokumentu: 216 x 297 mm Funkcje: Kopiowanie z panelu przedniego, aplikacja HP Smart, oprogramowanie HP Scan, aplikacja za pośrednictwem sterownika skanowania, skanowanie do poczty elektronicznej; skanowanie do plików PDF Formaty skanowania: JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • B4 • B5 • B6 |
| Rodzaj nośnika | Etykiety • Karton • Koperty • Papier • Papier szorstki • Papier welinowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth • WiFi |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux • Mac OS • Windows 10 |
| Złącza | 1 x USB • RJ-45 |
| Model | LaserJet M234sdwe |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS • PWG • URF |
| Parametry kopiowania | Rozdzielczość kopiowania: 600 x 600 dpi Szybkość kopiowania: Do 29 kopii/min Szybkość kopiowania Duplex: Do 18 kopii/min |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | 150 arkuszy 10 kopert |
| Odbiornik papieru | Do 100 arkuszy |
| Waga | 9.5 kg |
| Informacje o gwarancji | Dwuletnia ograniczona gwarancja |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | HP 135A - oryginalny wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350A (1100 str.) HP 135X - oryginalny wkład LaserJet z czarnym tonerem, W1350X (2400 str.) |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdwe Toner HP LaserJet, czarny (ok. 700 stron) Instrukcja obsługi Arkusz instalacyjny W niektórych krajach instrukcja gwarancyjna i ulotka Przewód zasilający |
| Wysokość | 452.8 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość | 467.6 mm |