Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet M140w 7MD72F
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140w (7MD72F)
Najmniejsze w swojej klasie wielofunkcyjne urządzenie laserowe, zaprojektowane do wydajnej pracy.
Wydajne, wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne, które dopasuje się do Twojego biura. Drukuj szybko dzięki najmniejszemu w swojej klasie urządzeniu laserowemu oraz pozwalającej zaoszczędzić czas aplikacji HP Smart. Postaw na profesjonalnej jakości druk laserowy i bezproblemową konfigurację.
Najmniejsze wielofunkcyjne urządzenie laserowe w swojej klasie
Najmniejsze w swojej klasie wielofunkcyjne urządzenie laserowe, zaprojektowane do wydajnej pracy.
Wszystko pod ręką i nawet 50% oszczędności dzięki subskrypcji Instant Ink dla drukarek laserowych
Zapomnij o wyczerpanym tonerze. Wygodna wymiana tonera i automatyczne dostawy w pakiecie.
Wydajność z telefonu
Postaw na wysokiej jakości skany oraz funkcje udostępniania za pomocą usług Dropbox, Dysku Google lub chmury - prosto ze swojego telefonu dzięki aplikacji HP Smart.
Pomóż chronić zasoby naturalne bez poświęcania wydajności
Inteligentna technologia HP Auto-On/AutoOff włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz.
Właściwości:
- Niewielkie wymiary. Wysoka wydajność.
- Szybkie drukowanie
- Pozwala na radzenie sobie z najistotniejszymi zadaniami drukowaniem, skanowaniem, kopiowaniem
- Bezproblemowa konfiguracja
- Legendarna jakość laserowa
- Niesamowita funkcja skanowania teraz dostępna w smartfonie
Parametry skanowania
Rozdzielczość skanowania, optyczna: Maks. 600 ppi Skanowanie do chmury; Skanowanie do folderu; Skanowanie do wiadomości e-mail Format pliku zawierającego zeskanowany obraz: JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF Tryby inicjacji skanowania: Skanowanie za pomocą oprogramowania do skanowania HP LaserJet albo oprogramowania zgodnego ze standardem TWAIN lub WIA Technologia skanowania CIS Typ skanera: Płaski Format skanowania, maksymalny: Od 216 do 297 mm Skanowanie w kolorze Zalecana ilość stron skanowanych miesięcznie: Od 250 do 2000
Dane techniczne
| Format | A4 • A5 • A6 • C5 162 x 229 mm • DL 110 x 220 mm |
| Rodzaj nośnika | Etykiety • Koperty • Papier |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth • WiFi |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS • Windows 10 • Windows 11 • Windows 7 |
| Złącza | 1 x USB (Type B) |
| Model | LaserJet M140w |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS • PWG • URF |
| Parametry kopiowania | Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4): Do 20 kopii/min Rozdzielczość kopii (tekst w czerni): 600 x 400 dpi |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Obciążenie miesięczne | 8000 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): Do 150 arkuszy Maksymalna pojemność podajnika (koperty): Do 10 kopert |
| Odbiornik papieru | Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): Do 100 arkuszy Maksymalna pojemność odbiornika (koperty): Do 10 kopert |
| Waga | 5.39 kg |
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Czarny wkład laserowy HP 142A LaserJet (ok. 950 stron), W1420A |
| Gramatura papieru (min.) | 65 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Akcesoria w zestawie | Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet serii M140w Przewód zasilający Czarny wkład laserowy HP LaserJet (wydajność: 300 stron) Arkusz konfiguracyjny Przewodnik referencyjny Przewodnik dot. gwarancji Ulotka |
| Wysokość | 347 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 427 mm |