Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy 6420E 223R4B
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy 6420E 223R4B
Pracuj szybko i bez użycia rąk - automatyczny podajnik na 35 arkuszy pomaga w szybkim wykonywaniu zadań skanowania i kopiowania
Uzyskaj wyraźny czarny tekst i żywą grafikę dla wszystkich dokumentów i zdjęć. Dzięki aplikacji HP Smart drukuj i skanuj z dowolnego miejsca: drukowanie dokumentów, zdjęć z chmury, mediów społecznościowych, skanowanie za pomocą aparatu w smartfonie
- Prędkość druku (kolor, normalna jakość, A4 / US Letter): 7 str./min
- Kopiowanie: kopiowanie w kolorze, maksymalna rozdzielczość kopiowania: 300 x 300 DPI
- Skanowanie: skanowanie w kolorze, optyczna rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 DPI
- Faksowanie: Faksowanie monochromatyczne
- Technologia druku: termiczny druk atramentowy, druk kolorowy, rozdzielczość max: 4800 x 1200 DPI,
- Sieć Wi-Fi; standardy Wi-Fi 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n); Bluetooth
- Technologie druku mobilnego Apple AirPrint
- max hałas 56 dB
- Funkcje dupleksu: tylko drukowanie
- Maksymalny rozmiar papieru A4
- Kolor produktu: biały
Bluetooth to zastrzeżony, otwarty standard technologii bezprzewodowej służący do wymiany danych na krótkie odległości (z wykorzystaniem transmisji radiowych na krótkich falach w paśmie ISM 24002480 MHz) z urządzeń stacjonarnych i mobilnych, tworząc sieci osobiste (PAN) o wysokim poziomie bezpieczeństwa.
Parametry skanowania
Skanowanie w kolorze Skaner płaski CIS/ ADF Optyczna rozdzielczość skanowania 1200 x 1200 DPI Maksymalny obszar skanowania 216 x 297 mm Skanowanie do E-mail Szybkość skanowania (kolor/czarny) 200 ppm Obsługiwane formaty obrazów BMP, JPEG, PNG, TIFF Obsługiwane formaty dokumentów PDF Poziomy szarości 256
Parametry kopiowania
Kopiowanie w kolorze Maksymalna rozdzielczość kopiowania 300 x 300 DPI Prędkość kopiowania (w czerni, normalna jakość, A4) 8 stron/ min Prędkość kopiowania (kolor, normalna jakość, A4) 4 stron/min Prędkość kopiowania (kolor, normalna jakość, A4) 4 stron/min Maksymalna liczba kopii 9 kopii
Podajnik papieru
1 podajnik, max 1 Całkowita pojemność wejściowa 100 arkuszy Pojemność wejściowa automatycznego podajnika dokumentów (ADF) 35 arkuszy Typy nośników w podajniku papieru Lekki papier, papier fotograficzny, papier zwykły, papier makulaturowy Rozmiary serii A ISO (A0 ... A9) A4, A5 Maksymalny rozmiar wydruku 100 x 150 mm Rozmiary serii B ISO (B0 ... B9) B5 Rozmiary kopert C6, DL Rozmiary nośników do drukowania bez obramowania 8.5x11 cali
Dane techniczne
| Format | 102 x 152 mm (10" x 15") • 130 x 130 mm • 130 x 180 mm • A4 • A5 |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Papier • Papier fotograficzny |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth • WiFi • WiFi Direct |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Biuro • Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 10 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 7 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Faks • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android • Chrome OS • Mac OS • Windows 10 • Windows 7 • Windows 8.1 • iOS |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Język drukarki | HP PCL3GUI |
| Model | Envy 6420E |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Procesor drukarki | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Odbiornik papieru | Pojemność wyjściowa max 25 arkuszy |
| Waga | 6.16 kg |
| Parametry faksowania | Faksowanie monochromatyczne Szybkość modemu 14,4 Kbit / s Przekazywanie faksów |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy (gotowość) 4 W. Pobór mocy (uśpiony) 1,7 W Pobór mocy (wyłączony) 0,15 W. Energy Star Typowe zużycie energii elektrycznej (TEC) 0,31 kWh / tydzień Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V przy f AC 50/60 Hz |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | HP 305 K, HP 305 CMY; HP 305XL K, HP 305Xl CMY. |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Wysokość | 174 mm |
| Szerokość | 432.5 mm |
| Głębokość | 361.1 mm |