Producenci
HP Inc. Drukarka wielkoformatowa DesignJet T630 24-in Printer 5HB09A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najprostsze w obsłudze wielkoformatowe plotery przystępne cenowo rozwiązanie bez kompromisów. Najmniejsze na świecie plotery z wbudowanym stojakiem zostały zaprojektowane z myślą o Twoim biurze, budżecie i sposobie pracy. Drukuj automatycznie projekty o różnych rozmiarach. Unikaj czekania dzięki dużym prędkościom druku sięgającym nawet 26sekund na stronę A1/D.
Dane techniczne
| Format | A1 • A2 • A3 • A4 |
| Rodzaj nośnika | Folia • Papier fotograficzny • Papier powlekany • Papier typu bond |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Obszar zastosowań | Biuro • Grupy robocze |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | DesignJet T630 |
| Język drukarki | CALS G4 • HP-GL/2 • HP-RTL • URF |
| Maksymalna pamięć | 1 GB |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Pozostałe parametry | Prędkość druku: 30 s/str. w formacie A1, 76 wydruków A1 na godzinę Podawanie nośników, wykańczanie dokumentów: Podajnik arkuszy, podajnik rolek, automatyczny podajnik arkuszy, pojemnikna nośniki i automatyczna gilotyna pozioma |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 280 g/m² |
| Akcesoria w zestawie | Drukarka HP DesignJet T630 24 Stojak drukarki Automatyczny podajnik arkuszy Głowica drukująca Startowe wkłady atramentowe Oś Skrócona instrukcja obsługi Arkusz instalacyjny Przewód zasilania |
| Wysokość | 932 mm |
| Szerokość | 1013 mm |
| Głębokość | 605 mm |
| Waga | 28.9 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |