Producenci
HP Inc. Drukarka Smart Tank 519 3YW73A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najnowsza technologia zapewnia wyjątkową jakość
Postaw na ciemny, wyraźny tekst i żyj kolorową grafiką dla wszystkich twoich wydruków.
Materiały eksploatacyjne oryginalne
HP GT53 90-ml Black Original Ink Bottle 1VV22AL; HP GT53XL 135-ml Black Original Ink Bottle 1VV21AL; HP GT52 Cyan Original Ink Bottle M0H54AL; HP GT52 Magenta Original Ink Bottle M0H55AL; HP GT52 Yellow Original Ink Bottle M0H56AL; HP GT52 3-pack Cyan/Magenta/Yellow Original Ink Bottles X4E44AL
Dane techniczne
| Format | A4 • A6 • B5 • DL 110 x 220 mm |
| Rodzaj nośnika | Koperty • Papier • Papier broszurowy • Papier błyszczący • Papier matowy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth • WiFi |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Ethernet | Nie |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Maks. prędkość druku w czerni | 11 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka • Kopiarka • Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS • Windows 10 • Windows 7 • Windows 8 • Windows 8.1 |
| Model | Smart Tank 519 3YW73A |
| Język drukarki | HP PCL3GUI |
| Parametry kopiowania | Rozdzielczość kopiowania (tekst kolorowy i grafika): Do 600 dpi |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Parametry skanowania | Rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 dpi |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Waga | 5.14 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Wysokość | 373 mm |
| Szerokość | 447 mm |
| Głębokość | 158 mm |