Producenci
Drukarka OKI C834dnw A3 kolor sieć
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki zastosowaniu technologii szybkiego utrwalania OKI, kompaktowe urządzenie C834 jest bardzo wydajne i energooszczędne, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla aktywnych firm i grup roboczych. Duża szybkość druku i wysoka jakość kolorowego druku na żądanie na szerokiej gamie nośników od arkuszy A6 po banery o długości 1,3 m oraz kartony o gramaturze 256 g/m sprawiają, że C834 to doskonała drukarka dla grup roboczych i firm, które chcą zrealizować więcej zadań za pomocą jednego urządzenia.
| Model | C834DNW |
| Obszar zastosowań |
|
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format |
|
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 36 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 36 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki |
|
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Maksymalna pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 256 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne |
|
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa |
|
| Złącza |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące (lub 3 lata gwarancji po darmowej rejestracji na stronie www.okiwarranty.com/3year) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 449 mm |
| Szerokość | 552 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Waga | 37 kg |
* Prosimy o potwierdzenie dostępności przed złożeniem zamówienia.