Producenci
Brother HL-L6400DW + 3 lata gwarancji + kabel USB + kurier GRATIS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Wydajna i szybka drukarka laserowa Brother.
HL-L6400DW to drukarka,która została zaprojektowana z myślą o wymagających przedsiębiorstwach,które oczekują szybkich i wydajnych urządzeń drukujących niedrogich w eksploatacji. Urządzenie jest szybkie,wydajne i oszczędne,zoptymalizowane pod kątem pracy w środowiskach,w których produkuje się duże ilości dokumentów. Drukarka jest wyposażona w wysokiej jakości moduł drukujący. HL-L6400DW drukuje do 50 stron na minutę. Urządzenie posiada także moduł automatycznego drukowania dwustronnego. Urządzenie obsługuje wysokowydajne tonery,umożliwiające zachowanie niskich kosztów druku.
Urządzenie wyposażone jest w podajniki dokumentów o dużej pojemności i odbiorniki. Drukarka oferuje szerokie możliwości rozbudowy o dodatkowe podajniki papieru. Sterowanie pracą urządzenia odbywa się za pomocą intuicyjnych ekranów dotykowych. Drukarka Brother HL-L6400DW działa w sieciach bezprzewodowych i przewodowych - oferuje interfejsy USB,Wi-Fi oraz gigabajtowy LAN. Urządzenie obsługuje Brother Solutions Interface (BSI) - otwarty interfejs,który pozwala producentom oprogramowania tworzyć zindywidualizowane rozwiązania do zarządzania drukiem. Drukarka umożliwia drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych,takich jak iPhone i iPad oraz tabletów i smartfonów z systemami Android czy Windows Phone,za pomocą aplikacji iPrint & Scan,oraz usług AirPrint i Google Cloud Print. Pozwala też na bezpośrednie drukowanie z usług chmurowych,takich jak Dropbox czy Google Drive.
Model HL-L6400DW zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa drukowanych dokumentów. Urządzenie może być zintegrowane z usługą Active Directory,posiada także funkcję SFL 3.0 oraz obsługuje Internet Protocol Security (IPSec),Print Archive,Secure Reset i Certificate Management. Wyposażone jest w zintegrowany czytnik NFC,co umożliwia drukowanie z urządzeń mobilnych oraz identyfikację kart zbliżeniowych,którymi muszą posługiwać się użytkownicy chcący zwolnić zadania do druku. Model charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii.
Wszystkie urządzenia drukujące Brother posiadają trzyletnią gwarancję.
| Funkcje i specyfikacje | |
| Parametry ogólne | |
| Typ drukarki | Mono |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran dotykowy |
| Rozmiar wyświetlacza | 4.5cm |
| Klasyfikacja lasera | Laser Klasy 1 |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Pamięć | 512MB |
| Procesor | Cortex-A9 800MHz |
| Technologia | Laserowa |
| Funkcje | Drukowanie |
| Połączenie | |
| Połączenie | Sieć przewodowa, Sieć bezprzewodowa, USB |
| Lokalny interfejs | Hi-Speed USB 2.0 oraz tylny port hosta USB dla zewnętrznego czytnika kart SD |
| NFC | Tak |
| Interfejs USB | Hi-Speed 2.0 |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Interfejs sieci przewodowej | Gigabit Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T) |
| Interfejs sieci bezprzewodowej | IEEE 802.11b/g/n |
| Połączenia mobilne | |
| Obsługiwane | AirPrint, Android Print Service Plugin, Cortado Cloud Print™, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria, NFC, Wi-Fi Direct™ |
| Wymiary i ciężar | |
| Z opakowaniem kartonowym | 497 x 492 x 531 mm |
| Z opakowaniem kartonowym | 16.0 kg |
| Bez kartonu | 400 x 396 x 288 mm |
| Waga | 13.4 kg |
| Środowisko | |
| Certyfikat Blue Angel | Tak |
| Certyfikacja Energy Star | Tak |
| Certyfikat Nordic Swan | Tak |
| Moc dźwięku | Drukowanie 6.92BA, Tryb cichy 6.47BA, Tryb gotowości 4.8BA |
| Poziom hałasu | Drukowanie 54dBA, Tryb cichy 50BA, Tryb gotowości 35dBA |
| Typowe zużycie energii | 2.379kWh / tzdy. |
| W opakowaniu | |
| Zawartość | Przewód zasilający, przewodnik bezpieczeństwa produktu, dysk z oprogramowaniem, karta gwarancyjna, podręcznik szybkiej obsługi |
| Specyfikacje nośników | |
| Typy i gramatury | Standardowy podajnik oraz opcjonalny - zwykły, ekologiczny, papier firmowy (pomiędzy 60 - 120gsm). Podajnik wielofunkcyjny - zwykły, ekologiczny, papier firmowy (pomiędzy 60 - 200gsm). Druk dwustronny - zwykły, ekologiczny, papier firmowy (pomiędzy 60 - 105gsm) |
| Rozmiary | Podajnik standardowz - A4, Letter, A5, A5(Long Edge), A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal. Optional Tray - A4, Letter, A5, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal. Podajnik wielofunkcyjny - szerokość: 76.2mm to 215.9mm x długość: 127mm to 355.6mm. Druk dwustronny - A4 |
| Sieć | |
| Bezpieczeństwo sieci przewodowej | SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP), SNMP v3, Kerberos, IPsec, 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS) |
| Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej | WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES), SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP), SNMP v3, Kerberos, IPsec, 802.1x (LEAP, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS) |
| Systemy operacyjne i oprogramowanie | |
| Obsługiwane | Windows®: Windows 10®, Windows 8®, Windows 7®, Windows Vista®, Windows® XP Professional, Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2012, Windows® Server 2008R2, Windows® Server 2008, Windows® Server 2003. Mac: OS X 10.8.5, 10.9.x, 10.10.x, 10.11.x lun nowszy / Linux CUPS, LPD/LPRng |
| Obsługa papieru | |
| Wejście papieru | Podajnik – 520 arkuszy; Podajnik wielofunkcyjny – 50 arkuszy |
| Wyjście papieru | 250 arkuszy zadrukiem do dołu; Zadrukiem do góry (Prosta ścieżka papieru) - 10 arkuszy |
| Drukowanie | |
| Szybkość drukowania 2-stronnego A4 | Do 24 obrazy na minutę |
| Standardowa szybkość drukowania A4 | Do 50 strony na minutę |
| Rozdzielczość | do 1,200 x 1,200dpi |
| Automatyczne drukowanie 2-stronne | Tak |
| Emulacje | PCL6, BR-Script3 (Postscript®3™ Language Emulation), IBM Proprinter XL, Epson FX-850, PDF Version 1.7, XPS Version 1.0 |
| Czas wykonania pierwszego wydruku | Mniej niż 7.5 sekundy |
| Zalecana obciążenie miesięczne | do 10,000 stron |
| Funkcje zabezpieczeń | |
| 802.1x | Tak |
| Filtr IP | Tak |
| NFC | Tak |
| Secure function lock v3 | Tak |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Bezpieczne drukowanie z SSL | Tak |
| Rozwiązania | |
| Obsługiwane | AirPrint, Android Print Service Plugin, Box, Brother Apps, BSI, Cortado Cloud Print, Dropbox, Google Cloud Print 2.0, Google Drive, iPrint&Scan, Managed Print Services, Mopria, OneDrive, PrintSmart Solution |
| Materiały eksploatacyjne i akcesoria | |
| Akcesoria | Opcjonalny podajnik dolny LT-5505 - 250 arkuszy, opcjonalna taca dolna LT-6505 - 520 arkuszy, opcjonalna wieża Taca TT-4000 - 4 x 520 arkuszy, opcjonalny odbiornik MX-4000 - 4 x 100 arkuszy, czytnik kart Holder CH-1000, |
| Eksploatacja w zestawie | do 12.000 arkuszy |
| Materiały eksploatacyjne | Standardowy toner TN-3430 - do 3000 stron, Toner o wysokiej wydajność tonera TN-3480 - do 8000 stron, Toner o super wysokiej wydajności TN-3512 - do 12.000 stron, Toner o ultra wysokiej wydajności TN-3520 - do 20.000 stron, Bęben DR-3400 - do 50000 stron A4 (3 strony na zadanie) / 30000 stron A4 (1 strona na pracę) |
| Gwarancja | |
| Gwarancja | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |