Producenci
Niszczarka Ideal Shredcat 8283 CC 4 x 10 mm + OLEJ - KURIER GRATIS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów IDEAL.
Wygodna, nowoczesna niszczarka przybiurkowa z automatycznym podajnik mieszczący do 300 arkuszy papieru do niszczenia. Posiada oddzielny zespół tnący oraz pojemnik na płyty CD / DVD. Tnie w systemie paskowo-odcinkowym (4 stopień tajności według normy DIN 66399). Jednorazowo niszczy 5 kartek papieru. Zamykana pokrywa komory automatycznego podajnika posiada blokadę PIN, która zabezpiecza poufność niszczonych dokumentów. Posiada specjalne wahadło, które równomiernie rozprowadza ścinki wewnątrz kosza pozwalając na bardziej efektywne jego wypełnienie.
Specyfikacja:
| Szczelina podawcza: | |
|---|---|
| • dla papieru: | 220 mm |
| • dla płyt kompaktowych: | 122 mm |
| System cięcia: | paskowo-odcinkowy (cross cut) |
| Szerokość ścinka: | 4 x 10 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek*: | 5 (80 g/m²) |
| Pojemność kosza na ścinki: | 53 litry |
| Poziom bezpieczeństwa (Nowa norma DIN 66399): | |
| • kategoria P: | P-4 |
| • kategoria Tx: | Tx-4 |
| • kategoria Ex: | Ex-3 |
| • kategoria O: | O-1 |
| • kategoria F: | F-1 |
| Pozostałe parametry: | |
| • niszczy karty kredytowe: | Tak |
| • niszczy płyty CD: | Tak |
| • odporna na zszywki biurowe: | Tak |
| • odporna na spinacze biurowe: | Nie |
| • automatyczny podajnik papieru: | Tak |
| • automatyczny START/STOP: | Tak |
| • podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| • automatyczne wyłączenie: | Tak |
| • zerowy pobór prądu (po 30 min przerwy w pracy): | Tak |
| • kółka: | Tak |
| • rewers : | ręczny |
| Dodatkowe cechy niszczarki: | fotokomórka, automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścinki, mechanizm wahadłowy dla równomiernego ułożenia ścinek na całej powierzchni kosza eliminujący tworzenie się tzw. zatorów stożkowych |
| Waga: | |
| • waga netto: | 17,5 kg |
| • waga brutto: | 18,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 520 mm |
| • szerokość: | 444 mm |
| • głębokość: | 360 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na noże tnące: | standardowa 2 lata |
| • gwarancja na urządzenie: | standardowa (2 lata) |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
- Pojemność kosza l : :53
- Rodzaj cięcia : :ścinki
- Szczególy cięcia ::ścinek 4x10 mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :220
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :6
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :5
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-4 | Tx-4 | Ex-3 | F-1 | O-1
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :3
- DIN66399 dla papieru : :P-4
- Niszczenie CD : :tak
- Spinacze zszywki : :tylko zszywki
- Karty plastikowe : :tak
- Podajnik dokumentów::Tak
- Waga kg : :18,5
- *** Uwaga! : :wahadłowy mechanizm układania ścinków
- Zakres szerokości wejścia (mm):110 - 227
- Zakres wielkości pojemnika l ::40 - 69
- Zakres ilości kartek ::1 - 15