Producenci
Niszczarka IDEAL 2445 oil C 4x40 z automatyczną olejarką + 5 LAT GWARANCJI + kurier 0 zł!
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów IDEAL.
DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA NOŻE TNĄCE.
Wygodna i mocna przybiurkowa niszczarka dokumentów z funkcją SSC (z ang. Smart Shred Control – inteligentna kontrola niszczenia) pozwalająca na niszczenie dokumentów bez zacięcia papieru.
| Szczelina podawcza dla papieru: | 240 mm |
|---|---|
| System cięcia: | paskowo-odcinkowy (cross cut) |
| Szerokość ścinka: | 4 x 40 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek*: | 12 (80 g/m²) |
| Pojemność kosza na ścinki: | 35 litrów |
| Poziom bezpieczeństwa (Nowa norma DIN 66399): | |
| • kategoria P: | P-4 |
| • kategoria Tx: | Tx-4 |
| • kategoria Ex: | Ex-3 |
| • kategoria F: | F-1 |
| Pozostałe parametry: | |
| • niszczy karty kredytowe: | Tak |
| • niszczy płyty CD: | Nie |
| • odporna na zszywki biurowe: | Tak |
| • odporna na spinacze biurowe: | Tak |
| • automatyczny podajnik papieru: | Nie |
| • automatyczny START/STOP: | Tak |
| • podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| • automatyczne wyłączenie: | Tak |
| • zerowy pobór prądu (po 30 min przerwy w pracy): | Tak |
| • kółka: | Tak |
| • rewers: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 21 kg |
| • waga brutto: | 23,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 635 mm |
| • szerokość: | 395 mm |
| • głębokość: | 291 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
Dodatkowe cechy niszczarki:
-fotokomórka, EASY SWITCH - wielofunkcyjny podświetlany przełącznik trybu pracy, SPS (Safety Protection System)
- zespół zabezpieczeń ochronnych, automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścinki, automatyczny rewers, odcięcie zasialania w przypadku zacięcia papieru, podwójne zabezpieczenie silnika, SSC (Smart Shred Control)
- system zapobiegania zacięciu papieru, Automatic Oil Injection
- automatyczne smarowanie noży tnących, Safety Flap
- kontrolowana elektronicznie pokrywa bezpieczeństwa, Jednoelementowe hartowane stalowe noże tnące
- Pojemność kosza l : :35
- Rodzaj cięcia : :ścinki
- Szczególy cięcia ::ścinek 4 x 40 mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :240
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :10 - 12
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :8 - 10
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-4, T-4, E-3, F-1
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :3
- DIN66399 dla papieru : :P-4
- Niszczenie CD : :nie
- Spinacze zszywki : :tak
- Karty plastikowe : :tak
- Moc silnika W::390
- Automatyczne cofanie::Tak
- Niszczarka na kółkach::tak
- Produkt niemiecki ::Tak
- Waga kg : :21
- *** Uwaga! : :Dożywotnia gwarancja na noże tnące
- Zakres szerokości wejścia (mm):228 - 299
- Zakres wielkości pojemnika l ::20 - 39
- Zakres ilości kartek ::16 - 29