Producenci
Niszczarka HSM Securio P36i 4,5x30 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów HSM - seria Securio - 3 lata gwarancji, dożywotnia na noże tnące.
Najwyższej klasy profesjonalne niszczenie danych! Ta niszczarka dokumentów, wyposażona w mocny i cichy mechanizm tnący, gwarantuje bezpieczeństwo w trybie ciągłej pracy, może być używana jako centralna niszczarka dla wszystkich pracowników biura składającego się z około 15 osób.
Mobilny, niezwykle wydajny model dla całych pięter biurowych, wyposażony w innowacyjny system napędu oraz sterowania IntelligentDrive oferuje 40% wyższą wydajność oraz 30% niższy poziom hałasu w porównaniu do dotychczasowych urządzeń HSM SECURIO serii P. Trzy tryby pracy: normalny, wysokowydajny, cichy.
- Materiały najwyższej jakości oraz marka „Made in Germany” gwarantują bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez wiele lat. 3 lata gwarancji.
- Dożywotnia gwarancja na hartowane wałki tnące z litej stali.
- Mocny silnik jest przystosowany do ciągłej pracy.
- Cicha praca zapewnia minimalny poziom hałasu w miejscu pracy.
- System zarządzania energią EMCS: oszczędność energii na poziomie 90% dzięki trybowi czuwania i automatycznemu wyłączeniu.
- Blue Angel: niszczarka dokumentów została nagrodzona za wkład w zrównoważony rozwój.
- Funkcja automatycznego wycofania w przypadku zacięcia papieru gwarantuje efektywne niszczenie dokumentów.
- Nacisk na osłonę bezpieczeństwa powoduje automatycznie wyłączenie urządzenia.
- Wielofunkcyjny przycisk sterowania umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia.
- Fotokomórka automatycznie uruchamia i wyłącza urządzenie.
- Urządzenie mobilne na kółkach.
- Wygodne wyciąganie i opróżnianie worka na ścinki wielokrotnego użytku.
- Oddzielny worek na ścinki do segregacji zniszczonego materiału.
- Blokada przycisków zapobiega przypadkowemu użyciu.
- Wysokiej jakości szafka z płyty meblowej z drzwiczkami.
- Poziom emisji pyłów został przebadany przez niezależną organizację: stosowanie bezpośrednio w miejscu pracy jest w 100% bezpieczne.
- Kontrola poziomu napełnienia dzięki okienku inspekcyjnemu w pojemniku na ścinki.

| Funkcje i specyfikacje | |
| numer produktu | 1853121 |
| kod EAN | 4026631057882 |
| eclass 7.1 | 24320706 |
| UN/SPSC | 44101603 |
| Obszar zastosowania | Dział |
| Stopień ochrony DIN 66399 (ISO/IEC 21964) | wysoka, bardzo wysoka |
| Szerokość cięcia | 4.5 mm |
| Długość ścinka | 30 mm |
| Rodzaj cięcia | Cięcie na ścinki |
| Stopień bezpieczeństwa DIN 66399 (ISO/IEC 21964) | O-3, P-4, T-4, E-3, F-1 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m2 | 27-29 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 70g/m2 | 29-31 |
| Niszczone materiały | papier, zszywki, karty, płyty CD |
| Szerokość szczeliny | 330 mm |
| Pojemność kosza | 145 l |
| Objetosc pojemnika na scinki w arkuszach | 1773 |
| Szybkość cięcia | 85 mm/s |
| Wydajność na godzinę | 69 kg |
| Poziom głośności (bieg jałowy) | 55 dB(A) |
| Pobór mocy silnika | 1100 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Szerokość x wysokość x głębokość | 580 x 1020 x 550 mm |
| Waga | 68 kg |
| Kolor | biały |
- Pojemność kosza l : :145
- Rodzaj cięcia : :ścinki
- Szczególy cięcia ::ścinek 4,5 x 30 mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :330
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :29 - 31
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :27 - 29
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-4/O-3/T-4/E-3/F-1
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :3
- DIN66399 dla papieru : :P-4
- Niszczenie CD : :tak
- Spinacze zszywki : :tak
- Karty plastikowe : :tak
- Moc silnika W::1100
- Automatyczne cofanie::Tak
- Niszczarka na kółkach::tak
- Wysokość : :1020
- Szerokość : :580
- Głębokość : :550
- Produkt niemiecki ::Tak
- *** Uwaga! : :3 lata gwarancji / dożywotnia gwarancja na noże
- Zakres szerokości wejścia (mm):300 - 499
- Zakres wielkości pojemnika l ::99 - 210
- Zakres ilości kartek ::16 - 29