Producenci
Niszczarka HSM Securio B26 5,8 mm + pendrive 16GB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów HSM - seria Securio - 3 lata gwarancji, dożywotnia na noże tnące.
Ta mobilna niszczarka na kółkach zapewni bezpieczeństwo danych w miejscu pracy. Hartowane indukcyjnie wałki tnące z litej stali rozdrabniają też zszywki i spinacze biurowe, jednocześnie zapewniając długotrwałą eksploatację urządzenia. Mocny silnik jest przystosowany do ciągłej pracy przez długi czas, gwarantuje również dużą wydajność cięcia. Cichą pracę niszczarki uzyskano dzięki optymalnemu dopasowaniu działania wszystkich elementów mechanizmu tnącego i napędu oraz dzięki zamkniętej przekładni. Wielofunkcyjny przycisk sterowania umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia. Wbudowana fotokomórka automatycznie uruchamia niszczarkę i wyłącza ją po zakończeniu podawania papieru. Funkcja automatycznego wycofania papieru zapobiega jego zacięciu i zapewnia bezproblemowe działanie maszyny. Duże bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje podnoszona klapka bezpieczeństwa, która wyklucza ryzyko przypadkowego wciągnięcia do środka maszyny. Poziom napełnienia pojemnika można zawsze sprawdzić przez otwór inspekcyjny i opróżnić go we właściwym czasie. Wyciągany worek wielorazowego użytku ułatwia usuwanie zniszczonego materiału. Gdy niszczarka znajduje się w trybie stand-by, pobiera minimalną ilość prądu, za co odpowiada system zarządzania energią EMCS. Materiały najwyższej jakości oraz marka „Made in Germany” gwarantują bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez wiele lat.
| Parametry niszczarki: | |
| Szerokość szczeliny wejściowej : | 310mm |
| Rodzaj cięcia: | paski 5,8mm |
| Wydajność cięcia (80g/m2): | 25-27 arkuszy |
| Wielkość pojemnika: | 55 l |
| Stopień tajności wg DIN66399: | P-2 / O-2 / T-2 / E-2 |
| Odporność na zszywki i spinacze: | tak |
| Niszczenie płyt CD/DVD: | tak |
| Niszczenie kart plastikowych: | tak |
| Niszczenie dyskietek: | nie |
| Poziom głośności (bieg jałowy): | 56 dB |
| Automatyczny rewers: | tak |
| Obudowa na kółkach: | nie |
| Szybkość cięcia: | 65mm/s |
| Wymiary (WxSxG) mm: | 676x497x397 |
| Ciężar netto: | 24,2 kg |
- Pojemność kosza l : :55
- Rodzaj cięcia : :paski
- Szczególy cięcia ::pasek 5,8 mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :280
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :28 - 30
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :25 - 27
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-2/O-2/T-2/E-2
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :2
- DIN66399 dla papieru : :P-2
- Niszczenie CD : :tak
- Spinacze zszywki : :tak
- Karty plastikowe : :tak
- Moc silnika W::580
- Automatyczne cofanie::Tak
- Produkt niemiecki ::Tak
- Waga kg : :26,4
- *** Uwaga! : :3 lata gwarancji / dożywotnia gwarancja na noże
- Zakres szerokości wejścia (mm):228 - 299
- Zakres wielkości pojemnika l ::40 - 69
- Zakres ilości kartek ::16 - 29