Producenci
Niszczarka EBA 1824 S 4 mm (5 lat gwarancji) + kurier 0 zł!
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów EBA.
4 LATA GWARANCJI na urządzenie,
DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA NOŻE TNĄCE.
Wygodna i mocna przybiurkowa niszczarka dokumentów z funkcją SSC (z ang. Smart Shred Control – inteligentna kontrola niszczenia) pozwalająca na niszczenie dokumentów bez zacięcia papieru.
Dodatkowe cechy niszczarki:
fotokomórka,
*EASY SWITCH* - wielofunkcyjny podświetlany przełącznik trybu pracy,
*SPS (Safety Protection System)* - zespół zabezpieczeń ochronnych,
automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścinki,
automatyczny rewers,
odcięcie zasialania w przypadku zacięcia papieru,
podwójne zabezpieczenie silnika,
*SSC (Smart Shred Control)* - system zapobiegania zacięciu papieru,
*Safety Flap* - kontrolowana elektronicznie pokrywa bezpieczeństwa,
jednoelementowe, hartowane, stalowe noże tnące.
| Szczelina podawcza dla papieru: | 240 mm |
| System cięcia: | paskowy |
| Szerokość ścinka: | 4 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek*: | 21 (80 g/m²) |
| Pojemność kosza na ścinki: | 35 litrów |
| Poziom bezpieczeństwa (Nowa norma DIN 66399): | |
| • kategoria P: | P-2 |
| • kategoria Tx: | Tx-2 |
| • kategoria Ex: | Ex-2 |
| • kategoria O: | O-2 |
| Pozostałe parametry: | |
| • niszczy karty kredytowe: | Tak |
| • niszczy płyty CD: | Tak |
| • odporna na zszywki biurowe: | Tak |
| • odporna na spinacze biurowe: | Tak |
| • automatyczny podajnik papieru: | Nie |
| • automatyczny START/STOP: | Tak |
| • podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| • automatyczne wyłączenie: | Tak |
| • zerowy pobór prądu (po 30 min przerwy w pracy): | Tak |
| • kółka: | Tak |
| • rewers: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 22 kg |
| • waga brutto: | 24,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 635 mm |
| • szerokość: | 395 mm |
| • głębokość: | 291 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
- Pojemność kosza l : :35
- Rodzaj cięcia : :paski
- Szczególy cięcia ::paski 4mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :240
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :22 - 24
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :19 - 21
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-2, T-2, E-2, O-2
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :2
- DIN66399 dla papieru : :P-2
- Niszczenie CD : :tak
- Spinacze zszywki : :tak
- Karty plastikowe : :tak
- Moc silnika W::580
- Automatyczne cofanie::Tak
- Niszczarka na kółkach::tak
- Produkt niemiecki ::Tak
- Waga kg : :22
- *** Uwaga! : :Dożywotnia gwarancja na noże tnące
- Zakres szerokości wejścia (mm):228 - 299
- Zakres wielkości pojemnika l ::20 - 39
- Zakres ilości kartek ::16 - 29