Producenci
Niszczarka EBA 1624 C 2x15 mm - olej 250ml + 5 lat gwarancji za 0 zł!
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów EBA.
4 lata gwarancji na urzadzenie
DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA NOŻE TNĄCE.
Wygodna i mocna przybiurkowa niszczarka dokumentów z funkcją SSC (z ang. Smart Shred Control – inteligentna kontrola niszczenia) pozwalająca na niszczenie dokumentów bez zacięcia papieru.
| Szczelina podawcza dla papieru: | 240 mm |
|---|---|
| System cięcia: | paskowo-odcinkowy (cross cut) |
| Szerokość ścinka: | 2 x 15 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek*: | 10 (80 g/m²) |
| Pojemność kosza na ścinki: | 35 litrów |
| Poziom bezpieczeństwa (Nowa norma DIN 66399): | |
| • kategoria P: | P-5 |
| • kategoria Tx: | Tx-5 |
| • kategoria Ex: | Ex-4 |
| • kategoria F: | F-2 |
| Pozostałe parametry: | |
| • niszczy karty kredytowe: | Tak |
| • niszczy płyty CD: | Nie |
| • odporna na zszywki biurowe: | Tak |
| • odporna na spinacze biurowe: | Tak |
| • automatyczny podajnik papieru: | Nie |
| • automatyczny START/STOP: | Tak |
| • podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| • automatyczne wyłączenie: | Tak |
| • zerowy pobór prądu (po 30 min przerwy w pracy): | Tak |
| • kółka: | Tak |
| • rewers: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 21 kg |
| • waga brutto: | 23,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 635 mm |
| • szerokość: | 395 mm |
| • głębokość: | 291 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
Dodatkowe cechy niszczarki:
- fotokomórka, *EASY SWITCH*
- wielofunkcyjny podświetlany przełącznik trybu pracy, *SPS (Safety Protection System)*
- zespół zabezpieczeń ochronnych, automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścinki, automatyczny rewers, odcięcie zasialania w przypadku zacięcia papieru, podwójne zabezpieczenie silnika, *SSC (Smart Shred Control)*
- system zapobiegania zacięciu papieru, *Safety Flap*
- kontrolowana elektronicznie pokrywa bezpieczeństwa,
- jednoelementowe, hartowane, stalowe noże tnące.
- Pojemność kosza l : :35
- Rodzaj cięcia : :ścinki
- Szczególy cięcia ::ścinek 2 x 15 mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :240
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :10 - 12
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :8 - 10
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-5, T-5, E-4, F-2
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :4
- DIN66399 dla papieru : :P-5
- Niszczenie CD : :nie
- Spinacze zszywki : :tak
- Karty plastikowe : :tak
- Moc silnika W::390
- Automatyczne cofanie::Tak
- Niszczarka na kółkach::tak
- Produkt niemiecki ::Tak
- Waga kg : :21
- *** Uwaga! : :Dożywotnia gwarancja na noże tnące
- Zakres szerokości wejścia (mm):228 - 299
- Zakres wielkości pojemnika l ::20 - 39
- Zakres ilości kartek ::1 - 15