Producenci
Laminator OPUS uniLAM A4 Basic
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Laminatory - OPUS uniLAM A4 Basic
Urządzenie wykorzystuje do laminacji nowoczesną technologię ogrzewanych wałków. Szybko osiąga temperaturę roboczą. Posiada dwa standardowe tryby pracy służące do laminacji najbardziej popularnymi foliami.
| Maksymalny format laminacji: | A4 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość laminacji: | 230 mm/min |
| Maksymalna grubość folii: | 160 µm |
| Maksymalna grubość dokumentu wraz z folią: | 0,5 mm |
| Czas nagrzewania: | 3 min |
| Zakres temperatur: | od 100°C do 140°C |
| Ilość prędkości: | 1 |
| Ilość wałków: | 2 |
| Rodzaj wałków: | zwykłe |
| System grzewczy: | wałki ogrzewane od zewnątrz |
| Moc: | 250 W |
| Pozostałe parametry: | |
| Laminacja na zimno: | Nie |
| Sygnały dźwiękowe: | Nie |
| Sygnały świetlne: | Tak |
| Urządzenie sterowane mikroprocesorem: | Nie |
| Tryb "Standby": | Nie |
| Rewers: | Nie |
| Waga: | |
| • waga netto: | 1,19 kg |
| • waga brutto: | 1,69 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 66 mm |
| • szerokość: | 358 mm |
| • głębokość: | 120 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |