Producenci
IIYAMA UCHWYT DS1002D-B1 2 EKRANY, REGULACJA WYSOKOŚCI, PIVOT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PODWÓJNY STOJAK MONTAŻOWYDS1002D-B1
Wygodny stojak na dwa ekrany. IIYAMA DS1002D-B1 to stojak na dwa ekrany o przekątnej do 30’’. Pozwala on na zredukowanie ilości podstaw do jednej, a system prowadzenia kabli dodatkowo ułatwia utrzymanie na biurku porządku. Ten łatwy w montażu stojak oferuje szeroki zakres regulacji – niezależny pochył obu ekranów w pionie i poziomie, regulację wysokości i rotację – co umożliwia idealne dopasowanie położenia ekranów do własnych potrzeb i zachowanie komfortowej, zdrowej pozycji kręgosłupa.
Dane techniczne
| Standard VESA | 100 x 100 • 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Wysięg (maks.) | 340 mm |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja w pionie | 85 ° |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Wysięg (min.) | 200 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 30 '' |
| Akcesoria w zestawie | Śruby montażowe |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |