Producenci
IIYAMA UCHWYT DS1001C-B1 POJEDYNCZY, PIVOT, REGULACJA WYSOKOŚCI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
POJEDYNCZE RAMIĘ MONTAŻOWE DS1001C-B1
Proste i funkcjonalne ramię na jeden ekran. IIYAMA DS1001C-B1 to ramię montażowe mocowane do blatu (mocowanie boczne lub od spodu) na jeden ekran o przekątnej do 30”. Ramię pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, a system prowadzenia kabli ułatwia utrzymanie porządku. Szeroki zakres możliwości regulacji, obejmujący pochył w pionie i poziomie, dostosowanie wysokości i rotację, pozwala na komfortowe dopasowanie położenia ekranu do swoich preferencji i zachowanie ergonomicznej, zdrowej dla kręgosłupa postawy ciała.
Dane techniczne
| Standard VESA | 100 x 100 • 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja w pionie | 85 ° |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Wysięg (min.) | 200 mm |
| Wysięg (maks.) | 400 mm |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 30 '' |
| Akcesoria w zestawie | Śruby montażowe |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |