Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 54.6 cala LH5552UHS-B1 4K,24/7,SDM,IPS,ANDROID,500cd,DaisyChain
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PROLITE LH5552UHS-B1
55-calowy profesjonalny monitor Digital Signage 4K UHD 24/7 (do pracy w pionie i w poziomie) z systemem operacyjnym Android, trybem FailOver i gniazdem Intel SDM LH5552UHS to idealne rozwiązanie typu all-in-one dla środowisk, w których wydajność i niezawodność mają kluczowe znaczenie. ProLite LH5552UHS to profesjonalny, wielkoformatowy wyświetlacz o wysokiej jasności 500 cd/m przeznaczony do pracy w trybie 24/7. Wbudowany system operacyjny Android 8.0 pozwala w łatwy sposób dostosować wyświetlacz do własnych potrzeb dzięki instalacji potrzebnych aplikacji bezpośrednio na monitorze. Wbudowany opcjonalny system Nsign umożliwia tworzenie i planowanie szeregu treści na wielu ekranach przy użyciu wydajnego rozwiązania opartego na chmurze. Gniazdo Intel SDM umożliwia podłączenie PC, zapewniając całkowitą elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę, a funkcja FailOver daje gwarancję aktywnego wyświetlania treści po wcześniejszym zdefiniowaniu źródeł wejściowych.
FailOver
FailOver to funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście. FailOver pozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
Android OS
Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 54.6'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DVI • 1 x DisplayPort • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 2 x USB 2.0 • 3 x HDMI |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Pobór mocy | 133 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | PROLITE LH5552UHS-B1 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość | 712.6 mm |
| Szerokość | 1241 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 16.7 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | CB • CE • EAC • RoHS • TUV • WEEE |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, HDMI, RS-232c Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: Naklejki na otwory montażowe Pilot: tak (baterie w zestawie) |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |