Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 54.6 cala LH5542UHS-B3 4K,18/7,SDM,IPS,LAN,PION,500cd/m2,OS8.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PROLITE LH5542UHS-B3. 55-calowy profesjonalny ekran Digital Signage z rozdzielczością 4K UHD
Nowa, wyposażona w smukłą ramkę seria monitorów iiyama ProLite 42 o jasności 500cd/m i rozdzielczości 4K UHD jest przeznaczona do pracy w trybie 18/7 zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej. Dzięki systemowi operacyjnemu Android w prosty sposób można dostosować wyświetlacz do własnych potrzeb instalując na nim dodatkowe aplikacje, co czyni monitory serii 42 idealnym rozwiązaniem do komunikacji Digital Signage i w sprzedaży detalicznej. Slot Intel SDM pozwala na podłączenie mini PC z tyłu ekranu, co zapewnia całkowitą elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę nad urządzeniem, a funkcja FailOver gwarantuje wyświetlanie treści poprzez wybrane wejścia.
SMART DISPLAY MODULE
Smart Display Module (Small / Large) to moduł typu plug-in, który w łatwy sposób można zamontować w stylowych ultra cienkich wyświetlaczach. Ten niewielki moduł pozwala na tworzenie nowych, skalowalnych projektów typu all-in-one, które gwarantują doskonałą wydajność przy minimalnym wysiłku włożonym w implementację i zarządzanie zintegrowanymi odtwarzaczami multimedialnymi.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 54.6'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x DVI • 1 x RCA • 1 x RJ-45 LAN • 1 x RS-232 (COM) • 2 x DisplayPort • 2 x USB 2.0 • 3 x HDMI |
| Czas reakcji | 9 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Pobór mocy | 133 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | PROLITE LH5542UHS-B3 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość | 712.5 mm |
| Szerokość | 1242 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 16.7 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • RoHS • TUV • WEEE |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, HDMI, RS-232c Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: Naklejki na otwory montażowe Pilot: tak (baterie w zestawie) |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |