Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 43 cale X4373UHSU-B1 4K, VA, 2xHDMI, DP, mDP, 3ms, 2x7W, USBx4
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ProLite X4373UHSU-B1
43-calowy panel o rozdzielczości 4K oferuje moc czterech monitorów w jednym ProLite X4373UHSU-B1 to 43-calowy monitor Ultra HD 4K z funkcją PbP (picture-by-picture) pozwalającą na jednoczesne wyświetlanie treści z maksymalnie czterech różnych sygnałów wejściowych. Ekran podzielony na cztery okna oferuje powierzchnię roboczą równą czterem monitorom Full HD, ale bez widocznej ramki i bez plączących się dodatkowych kabli. Panel w technologii VA gwarantuje imponujący obraz, doskonałe odwzorowanie kolorów, wyrazistość i szerokie kąty widzenia 178°. Zastosowanie technologii Flicker Free i redukcji niebieskiego światła znacznie ogranicza zmęczenie oczu, nawet po wielogodzinnej pracy. HDMI, DisplayPort, hub USB i złącze słuchawkowe zapewniają kompatybilność z różnymi urządzeniami i platformami medialnymi. Zastąp kombinację czterech monitorów z ramkami pojedynczym ekranem iiyama X4373UHSU, aby zwiększyć produktywność i utrzymać porządek zarówno na biurku jak i na ekranie.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x mini-DisplayPort • 2 x HDMI • 2 x USB 2.0 • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 3 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Pobór mocy | 92 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Model | ProLite X4373UHSU-B1 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Szerokość | 977.5 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Kabel DP Pilot Skrócona instrukcja obsługi |
| Obszar widzialny w pionie | 941.18 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 529.42 mm |
| Wysokość z podstawą | 621.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 251 mm |
| Waga z podstawą | 14.5 kg |