Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 27 cali TF2738MSC-B2 IPS,FHD,DVI,DP,HDMI,2x3W,poj.10p,IP1X
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
27 monitor Open Frame z 10 punktami dotykowymi i szklaną powłoką typu edge-to-edge
Monitor ProLite TF2738MSC-B2 o rozdzielczości 1920x1080 Full i technologii pojemnościowej z 10 punktami dotykowymi zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk. Technologia matrycy IPS LED gwarantuje doskonałe korony i szerokie kąty widzenia. Solidna obudowa monitora z szklaną powłoką typu edge-to-edge sprawia, że bez problemu można go wbudować w blat. Oprócz tego front monitora jest odporny na wodę zgodnie z normą IPX1. Panel wyposażono w głośniki i trzy cyfrowe wejścia sygnału (DVI, HDMI i DisplayPort). Monitor ProLite TF2738MSC-B2 jest idealnym wyborem do wszelkiego rodzaju kiosków interaktywnych, digital signage, punktów sprzedaży, prezentacji gamingowych i interaktywnych.
IPS
Matryce IPS są deceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
Technologia dotykowa - Pojemnościowa
Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne.Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 • 200 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Pobór mocy | 25 W |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model | PROLITE TF2738MSC-B2 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Szerokość | 648.5 mm |
| Waga | 8.3 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • RoHS • TUV • WEEE |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, mDP - DP, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable |
| Obszar widzialny w pionie | 336.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 386.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 52 mm |