Producenci
IIYAMA Monitor 43 cale G4380UHSU-B1 4K, VA, 2xHDMI, DP, 0,4ms, 550cd/m2, USB3.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
G-Master G4380UHSU-B1
Monitor gamingowy 43'' gwarantujący doskonały obraz w jakości 4K.
8.3 miliona pikseli (3840 x 2160) rozmieszczonych na matrycy VA sprawia, że G-Master G4380UHSU jest idealnym ekranem dla graczy PC, którzy chcą przejść na poziom 4K. Monitor wyposażony w czas reakcji 0.4 ms MPRT i częstotliwość odświeżania 144Hz przez DisplayPort, pozwala podejmować decyzje w ułamku sekundy i zapomnieć o efektach smużenia czy problemach z rozmazaniem obrazu.
Funkcja Black Tuner zapewnia większy komfort oglądania obrazów w zacienionych obszarach, a dzięki FreeSync Premium na pokładzie możesz mieć pewność, że Twoje ulubione gry będą od teraz wyglądać niezwykle wyraziście i realistycznie.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 2 x DisplayPort • 2 x HDMI • 2 x USB 2.0 • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 0.4 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Jasność | 550 cd/m² |
| Pobór mocy | 49 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Model | G-Master G4380UHSU-B1 |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Waga | 13.1 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 621.5 mm |
| Szerokość | 977.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 251 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Kable: zasilający, USB, HDMI, DP Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pilot (baterie w zestawie) |
| Obszar widzialny w pionie | 529.42 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.18 mm |
| Waga z podstawą | 14.9 kg |