Producenci
IIYAMA Monitor 34 cali XUB3493WQSU-B1 IPS UWQHD DP/USB/2xHDMI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PROLITE XUB3493WQSU-B1
34-calowy monitor ULTRA WIDE z matrycą IPS i stopką z regulacją wysokościiiyama XUB3493WQSU to 34-calowy monitor LED wyposażony w najnowszej generacji matrycę IPS gwarantującą doskonałe odwzorowanie kolorów, szerokie kąty widzenia i szybki czas reakcji. Panel ma proporcje ekranu 21:9, co w połączeniu z rozdzielczością UWQHD (3440 x 1440) i dostępem do funkcji PiP (picture-in-picture) zapewnia powierzchnię roboczą wcześniej uzyskiwaną tylko w przypadku połączenia kliku ekranów i daje bardzo szerokie możliwości organizacji swojego pulpitu. iiyama XUB3493WQSU to idealny monitor dla programistów, realizatorów dźwięku i obrazu, projektantów, ale także dla poszukujących nowych wrażeń graczy. To po prostu supermonitor, który nadaje się tak do pracy, jak i do zabawy.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 2 x HDMI • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Pobór mocy | 43 W |
| Model | XUB3493WQSU-B1 |
| Certyfikaty | CE • EAC • Energy Star • PSE • TUV • VCCI |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 9.5 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Szerokość | 817 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kable zasilający, USB, HDMI, DP Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 415 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 334.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 799.8 mm |