Producenci
IIYAMA Monitor 34 cale XCB3494WQSN- VA,UWQHD,1500R,USB-C DOCK,KVM,120Hz,2X2W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monitor XCB3494WQSN z zakrzywionym ekranem VA 1500R inspirowanym krzywizną ludzkiego oka, gwarantuje doskonałą jakość obrazu oraz komfortowe i realistyczne wrażenia wizualne. Przełącznik KVM umożliwia podłączenie wielu komputerów, które można obsługiwać za pomocą jednej konsoli (monitor, klawiatura, mysz). Złącze dokujące USB-C pozwala uprościć i uporządkować miejsce pracy, ponieważ za pomocą jednego kabla można zarówno przesyłać sygnał z notebooka do monitora, jak i ładować notebooka z monitora. Dodatkowo, jeśli monitor jest podłączony do Internetu za pomocą kabla LAN, notebook zostanie automatycznie podłączony do sieci.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 1 x RJ-45 LAN • 1 x USB (Type C) • 3 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 0.4 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Pobór mocy | 40 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Model | ProLite XCB3494WQSN-B1 |
| Plamka matrycy | 0.232 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 8.7 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | Zakres regulacji : wysokość, pochył Regulacja wysokości : 130mm Kąt pochylenia : 20° w górę; 3° w dół |
| Szerokość | 809.5 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 185 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 425 mm |
| Głębokość | 275 mm |